Reklama

Reklama

Saweetie rozstała się z Quavo. Raper zdradził gwiazdę

Raperka Saweetie i raper Quavo nie są już parą. Gwiazdka ogłosiła, że związek rozpadł się przez zdrady jej partnera.

Saweetie potwierdziła rozstanie z Quavo

Saweetie to 27-letnia raperka (zobacz!), która swoją karierę rozpoczynała na Instagramie i Soundcloudzie. Popularność przyniósł jej singel "Icy Girl" z 2017 roku, który pokrył się w USA platyną. Dwa lata później raperka podbijała listy przebojów utworem "My Type". Obecnie raperka pracuje nad debiutanckim albumem. 

Od września 2018 roku umawiała się z członkiem Migos - Quavo (sprawdź!). Związek gwiazdorskiej pary przetrwał niecałe trzy lata. O rozstaniu Saweetie poinformowała na Twitterze.

Reklama

"Jestem singlem. Wytrzymałam zbyt wiele zdrad i bólu, o którym nikt nie wiedział, aby stworzyć fałszywą narrację obrażającej moją osobę. Prezenty nie pomagają na blizny, a miłość nie jest prawdziwa, gdy intymność jest przekazywana innym kobietom" - czytamy we wpisie, w którym raperka zasugerowała, że była notorycznie zdradzana.

Raperka dodała też, że związek emocjonalnie zakończył się już dawno temu i nie może doczekać się nowego etapu w swoim życiu.

Głos zabrał również Quavo. "Kochałem cię i zawiodłem się na tobie. Nie jesteś taka, jaka się wydawałaś. Życzę ci wszystkiego najlepszego" - podsumował. Saweetie skwitowała jego wpis krótkim "trzymaj się".

Kilka dni wcześniej Saweetie ujawniła, że zgodziłaby się na trójkąt, o ile poprosiłby o to mężczyzna, który kocha ją, szanuje i robi wszystko, czego ona zapragnie. Jej wypowiedź wywołała wtedy spore zaskoczenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama