Sarah Connor: Trzeci album

W najbliższy poniedziałek, 8 grudnia, odbędzie się polska premiera najnowszej płyty Sarah Connor. "Key To My Soul" to trzecia pozycja w dyskografii 23-letniej wokalistki rodem z Niemiec, znanej z takich przebojów, jak "Let's Get Back to Bedm, Boy" czy "From Sarah With Love".

Na płycie "Key To My Soul" znalazło się 13 kompozycji, w większości spokojnych i stonowanych. Można usłyszeć klimaty taneczno-klubowe ("Are You Ready For Love") czy latynoskie ("Hasta La Vista!").

Reklama

W jednym z nagrań ("Love Is Color-Blind") gościnnie pojawia się raper TQ, który przyczynił się do powstania pierwszego przeboju Connor, "Let's Get Back To Bed, Boy".

Na pierwszym singlu promującym nową płytę niemieckiej wokalistki, znalazł się utwór "Music Is The Key", nagrany z towarzyszeniem grupy wokalnej Naturally 7.

Pierwszy album Sarah, "Green Eyed Soul" z 2001 roku, w samych Niemczech rozszedł się w nakładzie 750 tysięcy egzemplarzy, a w Polsce zyskał status Złotej Płyty. Kolejny krążek, "Unbelievable", ukazał się w 2002 roku.

Dowiedz się więcej na temat: polska premiera | Love | sarah | Sarah Connor

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje