Reklama

Sarah Blasko po raz piąty (płyta "Eternal Return")

"Eternal Return" to piąty album w karierze australijskiej wokalistki Sary Blasko, który w Polsce ukazał się 11 marca. Płytę promuje singel "I Wanna Be Your Man". W warstwie muzycznej album zawiera odwołania do retro-dźwięków inspirowanych starymi syntezatorami.

Okładka płyty Sarah Blasko "Eternal Return"

"Przy produkcji tego albumu byłam szczególnie zainteresowana starymi syntezatorami, których nie używałam od kilku lat. Wiele moich ulubionych albumów popowych jest opartych właśnie na tego rodzaju brzmieniach." - mówi Sarah Blasko.

Reklama

Inspiracje do nagrania nowego albumu Sarah czerpała m.in. od takich muzyków jak: Gary Numan, Diana Ross, Michael Jackson, Paul McCartney czy Bruce Springsteen.

"Wspomniani artyści towarzyszyli mi przez wiele lat, w zasadzie dorastałam razem z ich muzyką. Myślałam o Tinie Turner, kiedy śpiewałam utwór 'Beyond'. Może nikt inny tego nie usłyszy, ale to właśnie była dla mnie inspiracja." - mówi Blasko.

Autorką tekstów znajdujących się na "Eternal Return" jest sama wokalistka. "Jestem bardzo otwarta na emocje. To jest album o miłości, o przeżyciach, których doświadczyłam" - przyznaje Australijka.

Za produkcję albumu "Eternal Return" odpowiada Burke Reid we współpracy z Davidem Huntem, Benem Fletcherem i Nickiem Walesem.

Zobacz klip "I Wanna Be Your Man":

Sprawdź tekst "I Wanna Be Your Man" w serwisie Teksciory.pl!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Sarah Blasko

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje