Sara James jako Mała Syrenka. "Nadal nie mogę w to uwierzyć"

Sara James zdradziła, że wzięła udział w filmowej wersji "Małej Syrenki". 14-letnia gwiazda zadebiutowała jako aktorka dubbingowa oraz zaśpiewała kilka piosenek w filmie. "Nadal nie mogę w to uwierzyć" - pisze zachwycona piosenkarka.

Sara James sprawdzi się w nowej roli
Sara James sprawdzi się w nowej roliMateusz Grochocki/Dzien Dobry TVN/East NewsEast News

Miniony rok dla Sary James (posłuchaj!) był wyjątkowo udany. Wokalistka zdobyła międzynarodową rozpoznawalność za sprawą występu w amerykańskiej edycji "Mam talent", gdzie dotarła do finału show. Podbiła też sieć wykonaniami piosenek Eltona Johna i Billie Eilish.

Wielkim orędownikiem kariery 14-letniej Polki został Simon Cowell, który obiecał promować wokalistkę oraz pomóc jej w zdobyciu coraz większej popularności.

"Występy twoich poprzedników były bardzo dobre. Potem wychodzisz ty, 14-latka z Polski i rozwalasz jedną z najbardziej kultowych piosenek na świecie. To wyjątkowy wieczór z tobą i po prostu dajesz sobie szansę" - mówił do niej w finale.

Pod koniec zeszłego roku James wystąpiła również w specjalnej edycji "Mam talent" w USA (jej występ wyemitowano już w 2023 roku), gdzie pojawili się zwycięzcy poprzednich edycji oraz największe gwiazdy tego formatu z całego świata. Wokalistka w swoim odcinku zaśpiewała przebój Harry’ego Stylesa "As It Was" (zobacz!), ale ostatecznie nie awansowała do finału show. To jednak nie przeszkodziło jej w podbiciu sieci po raz kolejny. Jej występ na Youtube obejrzano w ponad 3 miliony razy.

James miała również okazję dwukrotnie wystąpić na scenie z Black Eyed Peas (zobacz!). Raz zrobiła to w finale "Mam talent", a drugi raz zaśpiewała z nimi podczas Sylwestra Marzeń z Dwójką w Zakopanem.

Carla Fernandes i Sara James o używaniu mediów społecznościowychNewseria Lifestyle/informacja prasowa

Sara James jako Mała Syrenka. "Nadal nie mogę w to uwierzyć"

26 maja odbędzie premiera nowej aktorskiej adaptacji "Małej Syrenki" z Halle Bailey w roli głównej.

Sara James poinformowała, że podłożyła głos pod główną bohaterkę oraz zaśpiewała jej piosenki w polskiej wersji filmu.

"Nadal nie mogę w to uwierzyć, że udzieliłam swojego głosu tytułowej postaci, a także wykonałam te wspaniałe utwory w filmie Disneya" - mówi zachwycona piosenkarka.

Mała Syrenka - zwiastun #2 [dubbing]

Sara zdradza, że to dla niej zupełnie nowa rola.

"Jest to mój dubbingowy debiut! Ta niesamowita przygoda wymagała ode mnie nowego podejścia do pracy moim głosem" - mówi.

14-latka nie może już doczekać się premiery filmu.

13-letnia wokalistka pochodzi ze Słubic. Jej rodzicami są Arleta Dancewicz (absolwentka teologii na UAM w Poznaniu) i mający nigeryjskie korzenie John James, wokalista znany m.in. z programów "Bitwa na głosy" i "X-Factor" (skończył studia w Polsce). John James występuje w duecie Loui & John.
W komentarzach na Youtube już pojawiła się masa pozytywnych głosów na temat piosenki.

"Polska znowu ma szansę na zwycięstwo, Sara jest niesamowitą wokalistką, a 'Somebody' to świetna piosenka. Gdyby tylko Polska była w Eurowizji dla dorosłych w połowie tak dobra jak w Eurowizji Juniorów... W każdym razie, powodzenia Polsko!" - napisał jeden z internautów.
Utwór "Somebody" napisany został przez znany i ceniony zespół autorów. Za warstwę muzyczno-literacką odpowiadają: Patryk Kumór, Tom Martin, Dominik Buczkowski-Wojtaszek oraz Jan Bielecki. Niektórzy współpracowali już przy zwycięskich utworach Viki Gabor ("Superhero") czy Roxie Węgiel ("Anyone I Want To Be"). Na swoim koncie mają również hity artystów takich jak: Kayah ("Ramię w ramię"), Sanah, Alicja Szemplińska ("Empires") i Marta Gałuszewska ("Nie mów mi nie").
Uczestniczka programu od początku była faworytką eliminacji. Internauci podkreślali, że nie ma sobie równych. Sara zapewniała jednak, że nie poddała się presji, odrzuciła stres i skupiła się wyłącznie na tym, żeby jej występ był na jak najwyższym poziomie.
+2
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas