Reklama

Reklama

sanah i Daria Zawiałow razem. Posłuchaj piosenki "Eldorado"

Po wielu kolejnych duetach, m.in. z Kwiatem Jabłoni czy Grzegorzem Turnauem nadszedł czas na kolejny duet! W piosence "Eldorado" z sanah gościnnie wystąpiła Daria Zawiałow.

Po wielu kolejnych duetach, m.in. z Kwiatem Jabłoni czy Grzegorzem Turnauem nadszedł czas na kolejny duet! W piosence "Eldorado" z sanah gościnnie wystąpiła Daria Zawiałow.
sanah tym razem zaprosiła do współpracy Darię Zawiałow. Posłuchaj! /Tadeusz Wypych /Reporter

W ciągu ostatnich dwóch lat sanah udało się podbić muzyczny rynek i stać się najpopularniejszą wokalistyką w Polsce - zarówno w radiach, jak i streamingu. Nie będzie przesadą stwierdzenie, że jej przeboje "Szampan" (zobacz!), "Ale jazz!" (posłuchaj!), "Melodia" (posłuchaj!) czy "ten Stan" (posłuchaj!) znają wszyscy. Obie płyty sanah - "Królowa dram" i "Irenka" pokryły się poczwórną platyną i nie schodzą z list sprzedaży.

Reklama

Końcówka ubiegłego roku także należała do niej. Piosenka "kolońska i szlugi" (sprawdź!), którą zapowiadała na swoich koncertach jeszcze przed wydaniem, stała się viralowym hitem. Dotąd teledysk do piosenki obejrzano już ponad 30 mln razy!

sanah i Daria Zawiałow we wspólnym utworze. Posłuchaj piosenki "Eldorado"

"Uczta", to jak do tej pory największy projekt artystki. Album pojawi się w sklepach 15 kwietnia.

"Tytułowa uczta to jednocześnie wyrażenie oznaczające miłe spędzanie czasu, wspólne zasiadanie do stołu, przy którym ludzie mogą się zjednoczyć" - zapowiada wydawca.

Album ma liczyć 11 utworów, wszystkie będą wykonane z gośćmi, którzy są przedstawiani wraz z publikowanymi piosenkami. Do tej pory słyszeliśmy utwory z Igorem Herbutem, Kwiatem Jabłoni, Natalią Grosiak (Mikromusik), Arturem Rojkiem, duetem MięthaGrzegorzem Turnauem oraz Anią Dąbrowską.

Właśnie pojawiła się kolejna piosenka, pt. "Eldorado", w której wokalistkę wspiera Daria Zawiałow. "Kraina mlekiem i miodem płynąca - moja Warszawah" - napisała pod piosenką sanah.

Sprawdź tekst do piosenki "Eldorado" w serwisie Teksciory.pl!

Przypomnijmy, że sanah i Kwiat Jabłoni (a także Artur Rojek i Vito Bambino) niedawno razem odświeżyli wielki przebój Skaldów "Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał".

sanah - Uczta Tour 2022. Gdzie wystąpi? BILETY, CENY, MIEJSCA

Na ten rok artystka planuje kolejną dużą trasę, zatytułowaną "Uczta Tour".

Fani będą mogli zobaczyć ją podczas 10 koncertów. Za najtańszy bilet na koncert trzeba zapłacić 109-139 złotych, a za droższą wersję - 179-199 zł. Można dopłacić także 50 złotych, by mieć możliwość wcześniejszego wejścia na miejsce imprezy. Jest też specjalna oferta VIP, a wejściówka na tę strefę kosztuje aż 750-799 złotych! 

W pakiecie - jak czytamy na stronie bileterii - mamy możliwość "wcześniejszego wejścia na teren eventu odrębnym wejściem" oraz "możliwość skorzystania z wyjątkowej strefy z dostępną degustacją win, specjalnymi, dedykowanymi drinkami, napojami, cateringiem oraz prezentem VIP".

19.04 WARSZAWA COS TORWAR
30.04 GDAŃSK/SOPOT ERGO ARENA
07.05 RZESZÓW G2A ARENA
14.05 GLIWICE ARENA GLIWICE
15.05 LUBLIN HALA GLOBUS
22.05 TORUŃ ARENA TORUŃ
25.05 ŁÓDŹ ATLAS ARENA
26.05 KRAKÓW TAURON ARENA KRAKÓW
27.05 WROCŁAW HALA ORBITA
28.05 SZCZECIN NETTO ARENA.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL