Reklama

Reklama

Sachiel: Piotr "Ner" Bieryt miał wypadek samochodowy

Piotr "Ner" Bieryt z hiphopowej grupy Sachiel, która wygrała siódmą edycję "Must Be The Music", trafił do szpitala na skutek wypadku samochodowego.

Piotr "Ner" Bieryt z hiphopowej grupy Sachiel, która wygrała siódmą edycję "Must Be The Music", trafił do szpitala na skutek wypadku samochodowego.
Sachiel w 2014 r. - Piotr "Ner" Bieryt pierwszy z prawej /AKPA

Zespół Sachiel powstał na początku 2013 r. z inicjatywy Piotra "Nera" Bieryta w Lubawce (woj. dolnośląskie). Towarzyszyli mu wówczas jego żona Anna "Ana" Bieryt oraz Krystian "Czaru" Krok. W maju 2014 roku grupa wygrała siódmą edycję programu "Must Be The Music". Formacja otrzymała 100 tys. złotych oraz kolejne 100 tys. na promocję swojej muzyki w radiu. Dzięki tym pieniądzom zespół mógł rozpocząć nagrania debiutanckiego wydawnictwa.

"Jak będziecie wierni sobie, prędzej czy później sukces przyjdzie" - prorokował juror Piotr Rogucki po finałowym występie w show Polsatu ("Po prostu walcz"). "Macie charakter, osobowość, jesteście wartością samą w sobie" - Kora pochwaliła także świetny refren.

Reklama

W swojej twórczości zespół miesza hip hop z popem. W dorobku ma single "Po prostu walcz", "Nostalgia" (autorem jest Marcin Kindla) i "Gdy".

Sprawdź tekst utworu "Po prostu walcz" w serwisie Teksciory.pl!

Po rozstaniu z "Czaru" w listopadzie 2015 r. Sachiel jest małżeńskim duetem. Pierwszą odsłoną po zmianach był utwór "Swoją drogą", który doczekał się teledysku. Kolejnym singlem był utwór "Pozytywnie".

Sprawdź tekst "Pozytywnie" w serwisie Teksciory.pl!

W czwartek (14 grudnia) Piotr "Ner" Bieryt trafił do szpitala, po tym, jak prowadzony przez niego samochód wylądował w rowie. Informacje o swoim stanie zdrowia opublikował na Facebooku.

"Żyję i to jest najważniejsze. Jeszcze nie wiem, jak się czuję. Dam znać na dniach" - napisał.

"Na razie utrzymuje się utrata pamięci . Godzinę przed i kilka godzin po wypadku. w głowie pustka....Ale za to teksty pamiętam wszystkie...." - napisał w kolejnym poście ze szpitalnego łóżka.

W niedzielne popołudnie na profilu grupy Sachiel pojawił się post, z którego dowiadujemy się, że raper został już wypisany ze szpitala.

"Żaden antybiotyk nie stawia na nogi tak jak rodzina. Co prawda jeszcze leczenie przede mną, ale najważniejsze, że jestem w domu" - poinformował "Ner".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy