Reklama

Roksana Węgiel o hejcie: Nieraz jest ciężko

15-letnia Roksana Węgiel zabrała głos w sprawie licznych ataków na jej osobę. "Nikt nie jest idealny wiadomka, ale nikogo nie krzywdzę tym co robię, może powinnam mieć w ten cały hejt wyrąbane ale nieraz jest ciężko" – napisała.

15-letnia Roksana Węgiel zabrała głos w sprawie licznych ataków na jej osobę. "Nikt nie jest idealny wiadomka, ale nikogo nie krzywdzę tym co robię, może powinnam mieć w ten cały hejt wyrąbane ale nieraz jest ciężko" – napisała.
Roksana Węgiel zaapelowała do fanów /Artur Zawadzki /Reporter

Roksana Węgiel jest laureatką Eurowizji Junior 2018 z piosenką "Anyone I Want to Be" (sprawdź!).

Dzięki wygranej w pierwszej polskiej edycji "The Voice Kids", została wybrana reprezentantką Polski na konkursie eurowizyjnym.

Debiutancki singel "Żyj" (posłuchaj!) w serwisie YouTube wyświetlono prawie 15 milionów razy, a Roksana otrzymała za niego złotą płytę podczas gali Bestsellery Empiku 2018. W styczniu 2019 r. uzyskała nominację do nagrody Fryderyka w kategorii fonograficzny debiut roku.

Reklama

W czerwcu 2019 roku ukazała się wspomniana płyta wokalistki pt. "Roksana Węgiel". Znalazło się na niej 13 utworów, a wśród nich takie przeboje, jak "Anyone I Want to Be", "Lay Low", "Żyj", czy "Obiecuję". 

Dotychczasowa liczba streamów katalogu Roxie przekroczyła 120 mln. Dwa miesiące po premierze album pokrył się złotem.

15 listopada do sklepów trafiła limitowana specjalna edycja debiutanckiej płyty Roksany Węgiel.

Na wznowieniu znalazło się łącznie 17 utworów, w tym cztery premierowe ("Half Of My Heart" - posłuchaj!, "True", "MVP" - zobacz klip!, "Cisza"), trzy z nich zaśpiewane zostały w języku angielskim. Węgiel wykonała również utwór promujący Eurowizję Junior 2019 pt. "Share The Joy".

Węgiel obok Viki Gabor jest najpopularniejszą wokalistką młodego pokolenia w Polsce. To jednak sprawia, że 15-letnia piosenkarka jest wystawiona na liczne ataki ze strony nieprzychylnych jej internautów.

Roxie krytykowana jest za swoje wypowiedzi, sposób ubierania się i to, w jaki sposób prowadzi swoją karierę. Wokalistka na temat wszechobecnego hejtu wypowiedziała się na Instagramie.

‘Czasem mam takie chwile, że zaczynam przejmować się opinia innych...nikt nie jest idealny wiadomka, ale nikogo nie krzywdzę tym, co robię, może powinnam mieć w ten cały hejt wyrąbane ale nieraz jest ciężko. Bez sensu jest oceniać kogoś przez pryzmat tego, co widzi się w internecie, nie wierzcie we wszystko co piszą media bo zazwyczaj jest tak, że rzeczywistość diametralnie się od tego różni. Dlatego moje kochane Węgielki i wszyscy którzy obserwują mnie na tym koncie! Nie przejmujcie się tym, co mówią inni, róbcie swoje, walczcie o siebie, róbcie to, co sprawia Wam przyjemność i bądźcie po prostu szczęśliwi. Głowa do góry i zasuwamy dalej. Kocham Was!!! Nigdy się nie poddawajcie! - napisała piosenkarka.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Roksana Węgiel

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama