Reklama

Roksana Roxie Węgiel już tak nie wygląda! Zobacz jak się zmieniła!

Roksana Węgiel zaprezentowała na Instagramie nowe zdjęcie. Zobacz jak zmieniła się młoda gwiazda! Nie poznała jej nawet przyjaciółka!

Roksana Węgiel zaprezentowała na Instagramie nowe zdjęcie. Zobacz jak zmieniła się młoda gwiazda! Nie poznała jej nawet przyjaciółka!
Jak zmieniła się Roksana Węgiel? /Artur Zawadzki /Reporter

Roksana Roxie Węgiel swoją przygodę z muzyką zaczęła zaledwie 3 lata temu, w 2018 roku. Jej debiut w talent show "The Voice Kids" zakończył się zwycięstwem Roksany, którą pokochała publiczność. Krótko po tym zwyciężyła w Eurowizji Junior 2018 i przyniosła chwałę polskiej reprezentacji (sprawdź!). Aktualnie jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych wykonawczyń w Polsce (zobacz nowy klip!).

Reklama

Roxie opublikowała na Instagramie nowe zdjęcia, które pokazują jak niebywałą metamorfozę popularna wokalistka. Młoda gwiazda zmienia się na naszych oczach. Do tego stopnia, że nie poznała jej nawet jej przyjaciółka.

"Jaaa, nie poznałam" - napisała w komentarzu pod jednym z zdjęć Oliwia Górniak.

Roxie Węgiel jurorką "The Voice Kids"?

Wcześniej gwiazda podzieliła się zdjęciem, które rozpoczęło dyskusję na temat jej udziału w najnowszej edycji show TVP. Niektórzy fani chcieliby ją zobaczyć w programie, który uczynił ją sławną. W dodatku wielu sądzi, że ona jak nikt inny wie, jak to jest, by być po obu stronach fotela - jako zestresowany, początkujący uczestnik oraz juror.

Roxie w rozmowie z jastrzabpost.pl nie zamyka furtki dla swojego udziału w "The Voice Kids", ale przyznaje, że sama na ten moment raczej nie jest gotowa, by zostać jurorką. "Byłoby mi na pewno z tym bardzo ciężko, bo już teraz widzę to na przykładzie prowadzenia programu "You Can Dance", kiedy uczestnicy odpadają, to po prostu łamie moje serce" - stwierdziła Roxie Węgiel. 

"Nie wiem, czy bym to udźwignęła. Wiem, jaki to stres dla tych dzieciaków, bo sama przez to przechodziłam. Taki format "The Voice Kids" - ciężko mi sobie to wyobrazić, na pewno byłoby mi ciężko" - dodała i przyznała, że dotąd nikt nie oferował jej takiej posady, choć słyszała, że były takie plany. Aktualnie Roxie jest współprowadzącą program "You Can Dance - Nowa Generacja".

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Roksana Węgiel

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy