Reklama

Reklama

Rita Ora i Justin Bieber: "Między nami jest chemia"

Plotki o domniemanym romansie pary muzyków pojawiły się w 2014 roku, kiedy to podobno z winy Justina Biebera rozpadł się związek piosenkarki z Calvinem Harrisem.

Rita Ora łączona jest z Justinem Bieberem

Lawina plotek ruszyła, kiedy Justin Bieber i Rita Ora zostali przyłapani na kolacji we dwoje, a później tego samego wieczoru na wspólnej imprezie w Los Angeles. Wielu zastanawia się, czy to początek związku nowej najgorętszej pary show-biznesu.

"Byli na kilku randkach i Rita twierdzi, że jest między nimi prawdziwa chemia" - podaje anonimowy informator brytyjskiego magazynu "Heat".

Dodaje jednak, że nie mamy co liczyć na wielką miłość między muzykami. Chodzić ma tylko o współpracę połączoną z niezobowiązującą zabawą.

Reklama

Przyjaciele piosenkarki, która niedawno rozstała się z wytwórnią Roc Nation, dodają, że jest gotowa do współpracy z Bieberem, zwłaszcza po sukcesie jaki odniósł jej singiel "I Will Never  Let You Down", napisany i wyprodukowany przez Calvina Harrisa.

"Rita wie, że byłaby to ogromna szansa dla jej muzyki. Justin i jego menedżer Scooter Brown mogą pomóc jej rozwinąć karierę", dodaje jeden ze znajomych piosenkarki.

Kariera Biebera rozpoczęła się w 2008 roku, kiedy to został odkryty na portalu YouTube przez swojego późniejszego menedżera. Debiutancki album Rity Ory wydano w roku 2012.

Sprawdź tekst "I Will Never Let You Down" w serwisie Teksciory.pl!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL