Reklama

Reklama

Rihanna ze specjalnym wydaniem autobiografii. Cena zwala z nóg

Spoglądając na profil Rihanny na Instagramie, miłośnicy mody mogą czuć się, jak w swoim świecie. Stali obserwatorzy zauważą jednak, że ostatnio artystka promuje niecodzienne akcesorium, jakim jest książka. "Czytanie jest fundamentalne" - podkreśla artystka, w ten sposób promuje swoje niecodzienne wydawnictwo, wznowienie jej autobiografii. Ale piosenkarka nie byłaby sobą, gdyby nie zrobiła tego z rozmachem.

Rihanna od lat zachwyca fanów

Zaledwie 500 egzemplarzy książki, tysiąc fotografii i oprawa najwyższej jakości. A to wszystko w cenie 1250 euro.

W ten sposób piosenkarka postanowiła wydać wersję Queen Sized swojej autobiografii z 2019 roku, "The Rihanna Book"

Książka o wymiarach 63,5 na 50,8 cm zawiera mnóstwo materiałów do tej pory niepublikowanych. 

Znajdziemy tam oczywiście szereg zdjęć artystki, świadectwa ze szkoły, listy od projektantów i graficzny projekt jej teledysku "Bitch Better Have My Money". Całość oprawiona jest japońską tkaniną z perłowym wykończeniem i osadzonym logo wykonanym ze stali, a każdy egzemplarz jest ręcznie zszywany.

Reklama

"To dzieło sztuki, z którego jestem bardzo dumna" - przyznaje sama piosenkarka.

Samo wydawnictwo zbiera bardzo pochlebne recenzje. "Stworzone nawet dla tych, którzy nie mają obsesji na punkcie każdego ruchu gwiazdy, jest to wspaniały zbiór zdjęć" - opisuje "Rolling Stone". "Rzadkie i intymne spojrzenie na jej podróż, utrwalone na rodzinnych zdjęciach, a nawet niespotykanych rarytasach, czyli odręcznie pisanych listach" - pisze "Billboard". "Niepublikowane zdjęcia dają kompleksowy obraz rozwoju Rihanny od Barbadoski do megagwiazdy" - recenzuje "Vogue" UK. 

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: Rihanna

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje