Reklama

Rihanna opowiada o swoim związku. Przygotowuje suknie ślubną

W internetowym programie Anny Wintour i magazynu "Vogue" Rihanna zdradziła, że ma własny projekt sukni ślubnej. Opowiedziała również o swoim tajemniczym związku. Nieoficjalnie mówi się, że nowym partnerem wokalistki jest saudyjski biznesmen Hassan Jameel.

Rihanna ujawniła, że nie jest już sama

Rihanna (posłuchaj!) o swoim idealnym ślubie i partnerze opowiadała Annie Wintour w specjalnym panelu magazynu "Vogue" pt. "Go Ask Anna".

Reklama

Wokalistka zdradziła, że od pewnego czasu jest w "związku na wyłączność". Gwiazda jednak nie ujawniła tożsamość swojego nowego partnera. Nieoficjalnie mówi się, że Rihanna obecnie spotyka się z saudyjskim biznesmenem Hassanem Jameelem.

O możliwym związku milionera i piosenkarki mówiono już w 2017 roku, kiedy celebrytów widziano na randce w Santa Monica w Kalifornii.

Słysząc słowa o związku Anna Wintour postanowiła wypytać Rihannę o jej plany na przyszłość - czy zamierza wziąć ślub i mieć dzieci.

Piosenkarka przyznaje, że pewnego dnia chciałaby zostać mamą, ale nie jest to coś nad czym zbyt często się zastanawia. "Nie myślę o takich rzeczach. To boży plan, ale nie mogę doczekać się wszystkich plotek dotyczących ciąży po tym wywiadzie" - spuentowała.

Rihanna przyznała jednak, że dużo lepiej zaplanowany ma własny, potencjalny ślub. Opowiedziała nawet o swojej sukni ślubnej. "To będzie efekt współpracy z Galiano" - stwierdziła.

Dodajmy, że przy okazji promocji filmu "Ocean's 8" o osobiste plany na przyszłość Rihannę wypytywała jej koleżanka z planu Sarah Paulson. Wtedy wokalistka nie była zbyt precyzyjna.  "Tylko Bóg to wie. My planujemy, a on się śmieje" - mówiła.

Przypomnijmy, że Rihanna obecnie pracuje nad dziewiątym albumem studyjnym. Na razie nieznana jest data jego premiery, ale według gwiazdy utrzymany będzie on w klimatach reggae.

Dyskografię artystki zamyka płyta "Anti" z 2016 roku.


INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Rihanna

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje