Reklama

Reklama

Rihanna oficjalnie miliarderką! Nie tylko dzięki muzyce

Rihanna jest oficjalnie miliarderką i najbogatszą piosenkarką na świecie. W branży show wyprzedza ją jedynie Oprah Winfrey. Według "Forbesa", majątek Rihanny wynosi 1,7 miliarda dolarów. Okazuje się, że najbardziej dochodowa jest jej marka kosmetyków. Wartość cieszącej się niezwykłym uznaniem i popularnością "Fenty Beauty" szacuje się na 1,4 miliarda dolarów.

Rihanna jest obecna w show-biznesie od lat

Choć Rihanna popadła w muzyczny letarg, nie spoczęła na laurach. Jak się bowiem okazuje, zbudowała bardzo dochodowy biznes w branży urodowej. I to dzięki temu została okrzyknięta miliarderką i najbogatszą piosenkarką na świecie.

Jak donosi "Forbes", majątek Rihanny wynosi 1,7 miliarda dolarów, z czego lwia część, 1,4 miliarda dolarów, to wartość jej marki kosmetycznej "Fenty Beauty".

Resztę fortuny 33-letnia Rihanna zarobiła na swojej firmie bieliźnianej "Savage x Fenty", która jest wyceniana na 270 milionów dolarów.

Reklama

Dodać warto, że projektowaniu bielizny towarzyszy misja. Celebrytka dba bowiem o to, aby jej marka oferowała bieliznę w każdym rozmiarze. "Bo kobieta w każdym rozmiarze ma prawo czuć się sexy" - stwierdziła artystka w jednym z wywiadów.

Wpływy z działalności muzycznej i aktorskiej Rihanny są tylko uzupełnieniem domowego budżetu gwiazdy. Zrozumiałe staje się więc to, że choć minęło pięć lat, odkąd Rihanna wydała ostatni album, a fani domagają się kolejnego, artystka skupia się na innych działaniach.

PAP/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Rihanna

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje