Reklama

Reklama

Rihanna "Anti": Nowa płyta, nowy singel i pierwsze żarty z materiału

Fani czekali na ten moment kilkanaście miesięcy. Wtedy właśnie pojawiły się pierwsze przecieki na temat ósmej płyty Rihanny. Uzbrojenie się w cierpliwość w końcu zostało wynagrodzone. Album "Anti" zadebiutował w sieci.

O czym śpiewa Rihanna w singlu "Work"?

Na chwilę obecną "Anti" przesłuchać można w serwisie Tidal. O świeżym albumie Rihanny wiadomo coraz więcej. Znalazło się na nim 13 utworów. Jednym z nich jest cover piosenki Tame Impala "New Person, Same Old Mistakes". Gościnnie na albumie pojawili się m.in. Drake oraz wokalistka SZA.

W wersji rozszerzonej albumu znajdą się trzy dodatkowe utwory. Jego premiera zapowiedziana została na 29 stycznia.

Producentem wykonawczym płyty był Kanye West. Swój wkład w jej powstanie mieli również The Weeknd, Travis Scott, Timbaland, DJ Mustard, PARTYNEXTDOOR oraz Hit-Boy.

Reklama

Zaskoczeniem jest natomiast fakt, że trzy single promujące płytę "FiveFour Seconds", "Bitch Better Have My Money" oraz "American Oxygen" nie znalazły się na wydawnictwie.

Okładka płyty "Anti" została zaprojektowana przez Roya Nachuma i zawiera wiersze napisane w języku Braille’a.

Zaraz przed premierą płyty w sieci zadebiutował również wspomniany utwór z Drake’em "Work". Mimo iż dotarł on bez przeszkód na pierwsze miejsce najpopularniejszych utworów w serwisie iTunes, to nie uchroniło go od ostrej krytyki.

Posłuchaj utworu Rihanny w serwisie Tidal!

Głównym zarzutem wobec nowego utworu Rihanny jest niewyraźny śpiew wokalistki. Internauci na Twitterze zaczęli publikować posty, w których pytają, o czym jest nowa piosenka ich ulubienicy.

"Czy ktoś może podesłać mi tekst piosenki Rihanny? Nie mogę zrozumieć co ona śpiewa" - napisał jeden z użytkowników.

Pojawiło się sporo żartów, że jedynym słowem, które da się rozpoznać w utworze jest słowo "work".

Użytkownicy Twittera masowo zaczęli publikować zabawne przeróbki pokazujące, jak wyglądają, próbując domyślić się, o co chodzi Rihannie.

Niektórzy zasugerowali, że wokalistka sama nie znała tekstu i improwizowała:

"Jestem pewna, że Rihanna zapomniała słów w trakcie nagrywania, ale uznała, że nie przestaje śpiewać" - napisała internautka.

Inni natomiast nie potrafili zrozumieć, o co chodzi Drake’owi.

Wszystkich, którzy mają podobny problem, zapraszamy do serwisu Teksciory.pl, gdzie możecie znaleźć zapis utworu "Work".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy