Reklama

Reklama

Próbował sprzedać zdjęcia Bobbi Kristiny na łożu śmierci

100 tysięcy dolarów chciał otrzymać autor zdjęć zrobionych umierającej Bobbi Kristinie w hospicjum. Podejrzanym jest kuzyn córki Whitney Houston i Bobby'ego Browna.

Bobbi Kristina w 2012 roku

Przypomnijmy, że córka Whitney Houston Bobby'ego Browna w styczniu została znaleziona nieprzytomna w wannie przez swojego chłopaka Nicka Gordona. Od tamtego momentu Bobbi Kristina przebywa w śpiączce - w związku z pogarszającym się stanem zdrowia przeniesiono ją do hospicjum. Lekarze poinformowali członków rodziny, że nie są w stanie nic więcej zrobić dla dziewczyny. W ostatnim czasie pojawiły się oskarżenia pod adresem Nicka Gordona, który miał znęcać się nad 22-latką.

Reklama

Serwis TMZ.com podał, że otrzymał ofertę zakupu zdjęć Bobbi Kristiny na łożu śmierci, wykonanych przez anonimowego członka jej rodziny.

Ciotka 22-latki na Facebooku ujawniła, że chodzi o kuzyna Bobbi ze strony ojca.

"Wiesz, co ci powiem?! Zrobiłeś to zdjęcie myśląc, że je sprzedasz i dostaniesz za nie pieniądze... Jeżeli nikt tego nie zrobi, to ja się tym zajmę i ujawnię cię!!!! Zaufaj mi! Dorwę się do mediów i ujawnię, kto ci za to zapłacił! Upewnię się, że każdy, kto pojawił się w pobliżu Bobbi Kriss - włączając w to mnie - przejdzie testy wykrywaczem kłamstw! Nie uda ci się wykpić się z tego! Nie zrobisz mojej siostrzenicy tego, co zrobiłeś Whitney! Wszyscy wiedzą, kim jesteś! Nikt nie jest głupi! I nie ważne, jak długo będziesz mieć ten brzydki uśmiech na twojej brzydkiej i złej twarzy, próbując przekonać wszystkich, by myśleli, że twoje ręce są czyste" - napisała Leolah Brown, siostra Bobby'ego Browna.

"Whitney Houston pracuje przeze mnie zza grobu! Jestem na misji, by upewnić się, że moja bratanica otrzyma sprawiedliwość! I to nie jest groźba (wszystko co robię, jest legalne), ale obietnica!" - podkreśla na koniec krewna Bobbi Kristiny.


Bobby Brown i Whitney Houston byli małżeństwem w latach 1992-2007. Wokalistka zmarła w lutym 2012 r. Przyczyną śmierci było utonięcie w wannie związane z przedawkowaniem kokainy. Poza tym Whitney miała problemy z sercem, które również mogły przyczynić się do zgonu.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: bobbi kristina

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje