Reklama

Reklama

Premier Australii ostrzega Kanye Westa. Raper będzie musiał się zaszczepić?

"Ye (Kanye West) będzie musiał zostać w pełni zaszczepiony przeciwko COVID-19, jeśli chce koncertować w Australii" - poinformował premier Australii, Scott Morrison.

Kanye West w końcu się zaszczepi?

Ostatnio głośno zrobiło się o Australii, kiedy Novak Đoković, nie został wpuszczony do kraju z powodu braku szczepienia na koronawirusa. Zawodnik miał wystąpić podczas Australian Open.

"Zasady są takie, że musisz być w pełni zaszczepiony. Dotyczą wszystkich, jak ostatnio widzieliśmy. Nie ma znaczenia, kim jesteś, to zasady. Przestrzegasz zasad - możesz przyjechać. Nie przestrzegasz zasad, nie możesz"  - powiedział Scott Morrison na konferencji prasowej w sobotę.

Trasę po Australii planuje teraz Kanye West (posłuchaj!) - ma pojawić się na australijskich stadionach w marcu. Premier kraju zaznaczył, że zasady dotyczą również rapera. "Ye (Kanye West) będzie musiał zostać w pełni zaszczepiony przeciwko COVID-19, jeśli chce koncertować w Australii" - poinformował. 

Reklama

Raper nieraz wspominał o swoich antyszczepionkowych poglądach i skłonności do ulegania antynaukowym teoriom spiskowym. Same szczepionki w wywiadzie z "Forbsem" nazwał "znakiem bestii". 

"Tak wiele z naszych dzieci po szczepionkach jest sparaliżowana. Więc gdy mówią nam, że problem COVID-u rozwiąże się za pomocą szczepionki, jestem ekstremalnie ostrożny. (...) Wszczepiają nam chipy, żeby sprawić, że nie będziemy mogli przejść przez bramy niebios" - twierdził.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy