Reklama

Reklama

Pożar na koncercie Slipknota. Wyciekło nagranie

Podczas koncertu Slipknota w Phoenix w Arizonie fani wzniecili pożar. Zespół musiał przerwać występ.

Podczas koncertu Slipknota w Phoenix w Arizonie fani wzniecili pożar. Zespół musiał przerwać występ.
Niepokojące wydarzenia na koncercie zespołu Slipknot /Francesco Prandoni /Getty Images

W trakcie koncertu zespołu Slipknot w Phoenix w Arizonie doszło do szokującego zdarzenia. Fani ułożyli stos z krzeseł i podpalili je, wzniecając wielki słup ognia.

Do sieci trafiły nagrania z całego zajścia. Na wideo widać, że fani zupełnie nie przejmują się ogniem, a wręcz przeciwnie - bawią się wokół niego. 

Zespół od razu przerwał koncert, a na miejscu pojawiła się straż pożarna, która ugasiła ogień. 

Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń, a występ mógł zostać wznowiony po około 30 minutach. "Arizona jest dzika" - komentowali internauci. 

Reklama

Slipknot - kiedy koncert w Polsce?

Pierwotnie Slipknot miał zagrać 3 sierpnia 2020 r. w Ergo Arenie w Gdańsku/Sopocie. Później koncert przełożono na 13 sierpnia 2021 r. Ostatecznie ten termin również nie doszedł do skutku, a nowa data występu w Polsce to 7 sierpnia 2022 r.

"Wiemy, że długo czekaliście na tę informację. Dziękujemy za okazaną cierpliwość i zrozumienie" - podkreślają organizatorzy, dodając, że wszystkie posiadane wejściówki będą honorowane w nowym terminie wydarzenia.

Trasa zamaskowanych metalowców ze stanu Iowa związana będzie z promocją wydanej w sierpniu 2019 r. płyty "We Are Not Your Kind".

Potwierdzono również, że pochodzący z Ukrainy Jinjer - wcześniej planowany gość specjalny Slipknot, wystąpi u boku grupy na przyszłorocznych koncertach. Dobrze znana polskim fanom formacja w listopadzie 2019 r. wypuściła album "Macro".

5 listopada w sieci pojawił się nowy utwór Slipknota - "The Chapeltown Rag". To zapowiedź nadchodzącego albumu zespołu. 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama