Reklama

Popek wystąpi w "Tańcu z gwiazdami". Z kim zatańczy?

Paweł Mikołajuw, znany lepiej jako Popek, raper i zawodnik MMA, wiosną zaprezentuje się w programie "Taniec z gwiazdami". Jego partnerką będzie znana z "Klanu" Agnieszka Kaczorowska.

Popek wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"

Muzyk i twórca odbierany jest jako kontrowersyjna postać, przede wszystkim z powodu wyglądu - tatuaże na oczach, blizny na twarzy, ale także bezkompromisowych treści, które prezentował na solowych albumach, jak i w hiphopowej grupie Firma, a potem w Gangu Albanii. Z sukcesami - płyty osiągały status złotych, platynowych, a "Królowie życia" status diamentowej.

W 2008 roku stoczył swoje trzy pierwsze walki w mieszanych sztukach walki. Wszystkie w Wielkiej Brytanii, gdzie przebywał ścigany listem gończym. Po uchyleniu nakazu aresztowania i powrocie do Polski w 2016 roku zdecydował się wystartować w zawodach KSW. Najpierw przegrał z Mariuszem Pudzianowskim, potem pokonał Roberta Burneikę, a w grudniu 2017 roku zanotował porażkę z Tomaszem Oświecińskim.

Jak sobie poradzi w tanecznym show? Jego partnerką będzie Agnieszka Kaczorowska.

Reklama

Mimo że Polsat nie podał jeszcze oficjalnie pozostałych nazwisk uczestników programu, plotkarskie portale są pewne, że na wiosnę na parkiecie Polsatu pojawią się także m.in. Renata Kaczoruk, Beata Tadla, Jarosław Kret i Filip Bobek.

Sprawdź tekst utworu "Aye" w serwisie Teksciory.pl!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Popek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje