Reklama

Reklama

Popek i rockowe "Wodospady" (zapowiedź filmu "Popek – za życia")

Popek i Matheo udostępnili w sieci klip do rockowej wersji ich przeboju "Wodospady". Numer znajdzie się na składance "Sweet 17th" i jest oficjalnym utworem promującym film dokumentalny "Popek – za życia".

W styczniu do kin trafi film dokumentalny o Popku

Film "Popek - Za życia" trafi do kin na początku stycznia 2017 roku, a jego premiera na DVD planowana jest miesiąc później przy współpracy z wytwórnią Step Records. Za realizację i produkcję filmu odpowiedzialna jest ekipa Mania Studio, która swoją współpracę z Popkiem rozpoczęła dokładnie rok temu, od produkcji klipu do pierwotnej wersji "Wodospadów".

"W projekcie 'Sweet 17th', składającym się z dwóch krążków CD, znajdziemy zbiór artystycznych alter ego Króla. Obok rapowych produkcji pojawia się więc Abdul, Norweg czy Bluesman. Fani znajdą na nim hity z czasów Monsterów, jak i najpopularniejsze utwory dotychczas publikowane tylko na KrólAlbaniiTV" - czytamy w zapowiedzi.

Reklama

Gościnnie w największych numerach Popka udzielili się: The Game, Snoop Dogg, Sokół, Kali czy Paluch. Nie zabrakło również najpopularniejszych kooperacji z Matheo.

Premiera składanki zaplanowana została na 16 grudnia.

Sprawdź tekst piosenki "Wodospady" w serwisie Teksciory.pl!

***Zobacz materiały o podobnej tematyce***

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Popek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje