Reklama

Plotkowano o rozwodzie gwiazdorskiej pary. Tak odpowiedziała Jennifer Lopez

Od dłuższego czasu w plotkarskich mediach pojawiają się informacje o domniemanym kryzysie w związku Jennifer Lopez i Bena Afflecka. Gwiazdorska para ma niby być "na krawędzi rozwodu". Na te pogłoski postanowiła zareagować sama J.Lo.

Od dłuższego czasu w plotkarskich mediach pojawiają się informacje o domniemanym kryzysie w związku Jennifer Lopez i Bena Afflecka. Gwiazdorska para ma niby być "na krawędzi rozwodu". Na te pogłoski postanowiła zareagować sama J.Lo.
Jennifer Lopez promuje film "Atlas" /Hector Vivas /Getty Images

Jennifer Lopez i Ben Affleck zostali parą w 2002 r. Fani szybko nadali ich relacji specjalną nazwę "Bennifer" - wynikającą z połączenia ich imion - i tylko czekali na huczny ślub. Para szybko ogłosiła zaręczyny, jednak wówczas nic z tego nie wyszło, bo po krótkim czasie ich związek się rozpadł.

Reklama

Minęło 20 lat, a para wróciła do siebie. W lipcu 2022 r. J.Lo i Ben Affleck wzięli ślub, jednak w ostatnim czasie plotkarskie media donosiły o domniemanym kryzysie.

Spekulacje na temat problemów w małżeństwie Jennifer Lopez i Bena Afflecka rozpoczęły się na początku maja, gdy latynoska gwiazda pojawiła się na MET Gali w pojedynkę. Oficjalne tłumaczenie nieobecności Bena Afflecka było takie, że aktor nie mógł opuścić trwających właśnie zdjęć do thrillera "Księgowy 2". Opinia publiczna wiedziała jednak lepiej. Szczególnie że Lopez w tym samym czasie polubiła instagramowy wpis mówiący o tym, że nie można budować związku z kimś, kto ciągle się oddala.

Jennifer Lopez odpowiada na plotki

W Los Angeles odbyła się premiera najnowszej produkcji Netliksa, futurystycznego filmu "Atlas" z Jennifer Lopez w roli głównej. Oczy śledzących premierę zwrócone zostały na dłoń popularnej J. Lo.

Jak relacjonuje portal Eonline, Jennifer Lopez pojawiła się na czerwonym dywanie nie tylko w dopasowanej kreacji, ale też z platynową obrączką na palcu. Taką samą z napisem "I do" (Biorę/Tak), jaką założyli wspólnie z Affleckiem podczas ceremonii ślubnej w Las Vegas w lipcu 2022 roku. Dzień wcześniej Jennifer Lopez została sfotografowana w towarzystwie Bena Afflecka jak jeździli po Los Angeles samochodem, a potem udając się na rodzinne wydarzenie oraz obiad do restauracji, w której mieli pewność, że zostaną sfotografowani przez paparazzi. Na zdjęciach opublikowanych przez portal TMZ, Affleck nosi na palcu wspomnianą platynową obrączkę.

We wspomnianej produkcji Netfliksa zatytułowanej "Atlas" J.Lo wciela się w rolę agentki Atlas Shepherd, która poświęciła lata swojego życia polując na sztuczną inteligencję znaną jako Harlan. Pierwotnie Harlan został zaprogramowany, by pomóc ludzkości, zamiast tego o mało jej nie zakończył. Aby raz na zawsze pozbyć się problemu Harlana, Atlas będzie zmuszona sprzymierzyć się z inną sztuczną inteligencją. Film trafi na platformę Netflix 24 maja.

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: Jennifer Lopez | Ben Affleck
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy