Reklama

Pezet wraca z utworem "Co jest ze mną nie tak"

Raper postanowił sprawić fanom niespodziankę i opublikował utwór "Co jest ze mną nie tak". Promuje on film "Kamper", który w kinach pojawi się w maju tego roku.

Pezet wraca z teledyskiem "Co jest ze mną nie tak"

"Jest to dla mnie ważny kawałek, jestem z niego bardzo zadowolony, ale jeśli jakieś mądre głowy będą chciały liczyć mi rymy to nic z tego nie będzie. Nie traktuję tego utworu w kategoriach muzyki rap czy jak kto woli hip hop, w ogóle" - napisał w opisie teledysku Pezet.

Reklama

Paweł Kapliński, bo tak nazywa się raper, wspomniał również, jak doszło do współpracy z twórcami filmu "Kamper":

"Jakiś czas temu odezwał się do mnie Łukasz Grzegorzek, reżyser filmu pt. 'Kamper'. Film ten zrobił na mnie ogromne wrażenie. Świetnie zagrany, wyreżyserowany, bez jakiejś gównianej komedii romantycznej, bez martyrologii, bardzo dobry film o miłości. Smutny i zabawny, życiowy i prawdziwy. Czułem się tak, jakbym w historii pewnego małżeństwa znalazł skondensowaną historię mojego życia, a konkretnie kilku moich związków w pigułce. Treść utworu jest bardzo inspirowana treścią filmu, ale również wieloma moimi doświadczeniami na płaszczyźnie damsko-męskiej" - podsumował Pezet.

Producentem utworu został Czarny HIFI. Panowie mieli okazję kilkakrotnie współpracować w przeszłości. Pezet pojawił się m.in. na płycie "Niedopowiedzenia" w utworze tytułowym.

Ostatni album rapera pojawił się w 2012 roku. Od tamtego czasu Kapliński nie nagrywał. W 2015 roku ogłosił, że pracuje nad nową EP-ką, która bardzo możliwe, że będzie jedną z ostatnich w jego karierze. Artysta od kilku lat ma problemy z kręgosłupem i przyznał, że obecnie nie dałby rady ruszyć w trasę koncertowa.

Zobacz klip "Co jest ze mną nie tak":

Sprawdź tekst utworu "Co jest ze mną nie tak" w serwisie Tekściory.pl!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Pezet

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje