Reklama

Perfect: Czas pomyśleć o nowej płycie

Grupa Perfect nie zamierza zwalniać tempa - gitarzysta Darek Kozakiewicz obiecuje, że będzie motywował kolegów, by na 40-lecie pojawiła się nowa płyta.

Darek Kozakiewicz i Grzegorz Markowski (Perfect) podczas sylwestra w Warszawie

W październiku 2016 r. ukazał się akustyczny album "Muzyka". To premierowe nagrania do których teksty napisali m.in. Bogdan Loebl (wieloletni współpracownik Breakoutu), Wojciech Waglewski (Voo Voo), Adam Nowak (Raz Dwa Trzy), Robert Gawliński (Wilki) i Jacek Cygan.

Reklama

Autorem większości materiału był gitarzysta Darek Kozakiewicz, współproducentem płyty zaś Sebastian Piekarek, na co dzień gitarzysta grupy Ira. Za okładkę odpowiada Edward Lutczyn, autor logo zespołu.

Perfect został założony w Warszawie na przełomie 1977 i 78 r., co oznacza, że zbliża się jubileusz 40-lecia.

"Ostatnią płytę wydaliśmy w październiku 2016 roku, więc najwyższy czas pomyśleć o nowej. Proces wydawania płyty to jest mniej więcej półtora roku - nie obiecuję, ale na 40-lecie zespołu na pewno taka będzie" - mówi Darek Kozakiewicz w rozmowie z PAP Life.

"Wiarygodność artysty jest wtedy, kiedy rzeczywiście jest on autentyczny, jeśli to wychodzi z jego poczucia, z tego, co czuje, z tego, jak mówi, jak się zachowuje w stosunku do ludzi, do publiczności. To jest bardzo ważne, dlatego że nieszczerość ma bardzo krótkie nogi i wcześniej czy później na pewno wyjdzie na jaw, a ludzie się od tego odsuną".

"Myśmy nigdy nie zawiedli, przynajmniej staramy się nie zawieść naszych słuchaczy wydając kolejne płyty czy grając mnóstwo koncertów na całym świecie. To jest niesamowite, kiedy ludzie przychodzą na nie z taką pewną pokorą i z taką nawet nadzieją, że będziemy grać do końca życia (śmiech). Jest w nas jeszcze siła, dlatego w przyszłym roku pomyślimy o jakiejś płycie" - podkreślał gitarzysta przed sylwestrowym koncertem kończącym 2017 r.

Perfect był jedną z gwiazd sylwestra TVN, który odbył się w Warszawie.


INTERIA.PL/PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Perfect

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje