Reklama

Peaches Geldof nie żyje

Telewizyjna prezenterka Peaches Geldof nie żyje - poinformowało BBC. Córka muzyka Boba Geldofa i Pauli Yates miała 25 lat.

Policja poinformowała, że została wezwana do jednego z domów we Wrotham w hrabstwie Kent. Na miejscu znaleziono 25-letnią kobietę, która została uznana za martwą. Później okazało się, że to znana prezenterka telewizyjna Peaches Geldof.

Reklama

"W tym momencie traktujemy tę śmierć jako nagłą i niewyjaśnioną" - głosi oficjalne oświadczenie policji hrabstwa Kent.

"Była najdzikszą, najśmieszniejszą, najsprytniejszą i najdowcipniejszą osobą z całej naszej rodziny. Była pięknym dzieckiem. Jak to możliwe, że już nigdy jej nie zobaczymy?" - napisał w specjalnym oświadczeniu ojciec prezenterki, Bob Geldof.

Urodzona w 1989 roku Peaches Honeyblossom Geldof rozpoczęła karierę w show-biznesie w wieku 15 lat od autorskiej rubryki w magazynie "Elle". Rok później opuściła rodzinny dom i zaczęła współpracować z gazetami "Telegraph" i "Guardian". Zadebiutowała również w telewizji jako prezenterka programu stacji ITV2 "OMG! with Peaches Geldof".

Peaches Geldof pracowała również jako modelka. W ubiegłym tygodniu brała udział w kampanii promocyjnej nowej kolekcji linii odzieżowej supermarketów Tesco - F&F.

Jej mężem był muzyk Thomas Cohen, z którym Geldof miała dwójkę synów: 2-letniego Astalę i o rok młodszego Phaedre.

Peaches Geldof straciła matkę, gdy miała 11 lat. Paula Yates zmarła w 2000 roku z powodu przedawkowania narkotyków. "Pamiętam dzień, w którym zmarła moja mama, nadal ciężko mi o tym mówić" - zwierzyła się w 2012 roku w rozmowie z "Elle". "Po prostu zablokowałam to w sobie. Następnego dnia poszłam już do szkoły, ponieważ mój ojciec wyznawał zasadę: "'zachowaj spokój i ruszaj przed siebie'" - przyznała Geldof.

"Poszłam więc do szkoły i starałam się zachowywać, jak gdyby nic się nie stało. Ale stało się (...) Nie płakałam na pogrzebie. (....) Nie zaczęłam opłakiwać mamy, dopóki nie skończyłam 16 lat" - Geldof zwierzyła się z emocjonalnej blokady po śmierci mamy.

W ostatnim poście na swym koncie na Twitterze, który Geldof zamieściła kilka godzin przed śmiercią, znalazła się jej fotografia jako dziecka w ramionach matki.

Zrozpaczeni ojciec, mąż i przyjaciele Peaches Geldof. Czytaj więcej!


Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Bob Geldof | muzyka. | życia | zycie | Peaches Geldof | Peaches Geldof nie żyje

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje