Reklama

Reklama

Paweł Kukiz wraca na scenę: Tak po ludzku mi tego brakuje

"Chcę wrócić do grania nie jako formy zarobkowania, ale cieszenia się tym, co kocham. Tak po ludzku bardzo mi tego brakuje, przecież grałem przez 30 lat" - powiedział poseł Paweł Kukiz w rozmowie z "Faktem".

Paweł Kukiz zapowiedział powrót na scenę

W opublikowanej w środę rozmowie z "Faktem" Paweł Kukiz poinformował, że zamierza dawać koncerty, a dochód z nich będzie przekazywać potrzebującym.

"Chcę wrócić do grania nie jako formy zarobkowania, ale cieszenia się tym, co kocham. Tak po ludzku bardzo mi tego brakuje, przecież grałem przez 30 lat" - powiedział.

Posłuchaj przeboju "Bo tutaj jest jak jest" Pawła Kukiza!

"Chciałbym potraktować muzykę jako autowyciszenie. Wiem, że to trudne do zrozumienia, bo brzmi jak paradoks, ale muzyka jest dla mnie jak cisza. To relaks, wentyl bezpieczeństwa" - wyjaśnił.

Reklama

Kukiz nadal będzie jednak obecny w polityce - we wtorek został szefem Rady Koalicji Polskiej, w skład której wchodzą szefowie sił sprzymierzonych z PSL.

"Tworzymy ruch, który będzie alternatywą dla lewej i prawej strony. Chcemy jednoczyć jak najwięcej Polaków, którzy dążą do normalnego państwa" - powiedział Kukiz.

Ostatnia płyta śpiewającego posła - "Wyspa zielona" - ukazała się w listopadzie 2018 r. pod szyldem Kukiz i Perverados.

Sprawdź tekst utworu "Wyspa zielona" w serwisie Teksciory.pl!


PAP/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Paweł Kukiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje