Paula Karpowicz (Topky) i Zimus: To będzie ślub roku w disco polo?

emptyLike
Lubię to
Lubię to
like
0
Super
relevant
0
Hahaha
haha
0
Szok
shock
0
Smutny
sad
0
Zły
angry
0
Lubię to
like
Super
relevant
217
Udostępnij

12 maja odbędzie się ślub Pauli Karpowicz z grupy Topky oraz Grzegorza Zimeckiego (Zimusa), menedżera wokalisty o pseudonimie MiłyPan. Wokalistka w mediach społecznościowych relacjonuje przygotowania do tego wydarzenia.

Paula Karpowicz (Topky) przygotowuje się do ślubu
Paula Karpowicz (Topky) przygotowuje się do ślubuVIPHOTOEast News

Przypomnijmy, że zespół Topky na scenie disco polo pojawił się jesienią 2021 r. Grupę utworzyły Paula Karpowicz i Angelika Żmijewska, które odeszły z formacji Top Girls (w jej składzie pozostała Justyna Lubas).

We wrześniu 2021 r. mogliśmy obejrzeć teledysk do debiutanckiego singla "Szpile". Za realizację klipu odpowiada Studio Powidok, a u boku wokalistek pojawili się tancerze z Grupy Next Tomasza Barańskiego. Do tej pory wideo zanotowało ponad 8,5 mln odsłon.

Jeszcze większą popularnością cieszą się piosenki nagrane przez Topky z innymi wykonawcami: "Dawaj mi pyska" z Łobuzami (24 mln odsłon) i "Jeden taniec, jedna noc" z MiłymPanem i grupą Defis (36 mln).

Video Player is loading.
Current Time 0:00
Duration -:-
Loaded: 0%
Stream Type LIVE
Remaining Time -:-
 
1x
    • Chapters
    • descriptions off, selected
    • subtitles off, selected
      reklama
      dzięki reklamie oglądasz za darmo
      "Czym chata bogata": Z wizytą u Pauli Karpowicz (zespół TOPKY)
      "Czym chata bogata": Z wizytą u Pauli Karpowicz (zespół TOPKY)Disco Polo Music

      W grudniu 2020 r. Paula Karpowicz i Grzegorz Zimecki znany jako Zimus zaręczyli się. Wybranek wokalistki znany jest przede wszystkim jako menedżer discopolowego wokalisty o pseudonimie MiłyPan. Opiekuje się też Nowatorem, Gackiem, Kouchim, Bogdanem Borowskim, grupą Kwestia 07 i zespołem swojej narzeczonej - Topky.

      Przyszli małżonkowie wezmą ślub 12 maja. Zapowiedzieli już, że będzie to wielkie i eleganckie wydarzenie z udziałem licznych gości. Na Instagramie Paula Karpowicz ujawnia coraz więcej szczegółów z przygotowań do uroczystości.

      "Zaraz wyjeżdżamy do Białegostoku uczyć się pierwszego tańca. Zaczynam mieć stresik!" - pisała w połowie kwietnia.

      Paula Karpowicz (Topky) szykuje się do ślubu.




      emptyLike
      Lubię to
      Lubię to
      like
      137
      Super
      relevant
      30
      Hahaha
      haha
      23
      Szok
      shock
      14
      Smutny
      sad
      6
      Zły
      angry
      7
      Lubię to
      like
      Super
      relevant
      217
      Udostępnij
      Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd?
      Przejdź na