Reklama

Reklama

Ozzy Osbourne będzie miał biograficzny film. Kiedy premiera?

Ozzy Osbourne i jego żona, Sharon, planują nakręcenie filmu o swoim życiu. Produkcja nie ma jeszcze tytułu.

Ozzy Osbourne poślubił Sharon w 1982 roku

Informacje o planach Ozzy'ego Osbourne'a przekazał portal "Variety". Film skupi się na miłości pomiędzy frontmanem Black Sabbath i jego żoną. Z scenariusz ma odpowiadać Lee Hall, który pracował też przy filmie "Rocketman", opowiadającym o życiu Eltona Johna

"Nasz związek momentami był często dziki, szalony i niebezpieczny, ale to właśnie nasza niezłomna miłość trzymała nas razem" - powiedziała Sharon. "Jesteśmy zachwyceni, że możemy przenieść naszą historię na ekran" - dodała. 

"To jest o Sharon i o mnie, i o naszym związku. O tym, jak się poznaliśmy, zakochaliśmy i pobraliśmy. Ona jest moją drugą połówką. Dojrzewała ze mną, a ja z nią" - komentował z kolei wokalista. 

Reklama

"Mam nadzieję, że będzie to historia, do której każdy może się odnieść. Nie musisz być fanem muzyki, bo to opowieść o tym, że ktoś przeżył. Bez względu na to, czym życie rzuca w ciebie, podnosisz się i zaczynasz od nowa. To po prostu niesamowita historia o przezwyciężaniu wszystkiego" - tłumaczyła Sharon Osbourne. 

Gwiazdorskie małżeństwo dodało również, że film ma być bardziej "prawdziwy" niż "Bohemian Rhapsody" o zespole Queen. "Nie chcemy, żeby był piskliwy, błyszczący, czysty i w ogóle" - powiedziała Sharon. 

Ścieżką dźwiękową do filmu mają być solowe utwory Ozzy'ego oraz najbardziej znane przeboje Black Sabbath. Data premiery nie jest jeszcze znana. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Ozzy Osbourne | Sharon Osbourne

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje