Reklama

Owal: Poważny hip hop

"Fajna piosenka hip hop" to najnowszy singel Owala. Utwór znalazł się na wydanej w 2004 roku płycie "Epizod III: Wirus" oraz na mającej swoją premierę w poniedziałek (14 marca) kompilacji "Rap eskadra 2". Jak powiedział portalowi INTERIA.PL Owal, jest to dla niego bardzo istotny utwór.

- Numer "Fajna piosenka hip hop" jest jednym z najbliższych mi utworów z płyty "Epizod III: Wirus". Rap w tym kawałku zachęca do zaangażowania w kulturę hip hopu, poważnego traktowania zwrotek niosących przekaz oraz krytykuje powierzchowne i krótkowzroczne odbieranie tej muzyki.

Takie podejście do muzyki hiphopowej Owal wciela w życie nie tylko w swoich tekstach, ale również w audycjach radiowych.

- Co tydzień na antenie poznańskiej rozgłośni radiowej gram dla ludzi rap wartościowy i taki, którego słuchacze w zalewie mainstreamu mogą nie poznać - powiedział nam Owal.

Reklama

Na stronach INTERIA.PL możecie już obejrzeć teledysk do utworu "Fajna piosenka hip hop", a samo nagranie kupić w naszym internetowym sklepie MELO.PL.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: wirus | piosenka | hip hop

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy