Reklama

Nowy singel Viki Gabor. Posłuchaj "Getaway"

Na kanale Viki Gabor pojawił się jej nowy singel "Getaway". Piosenka promowana jest również przez teledysk.

Na kanale Viki Gabor pojawił się jej nowy singel "Getaway". Piosenka promowana jest również przez teledysk.
Wiktoria "Viki" Gabor udostępniła nowy singel "Getaway" / Mieszko Piętka /AKPA

"Getaway" (sprawdź!) to kolejny singel Viki Gabor po "Superhero" (posłuchaj!) i "Ramię w ramię" (zobacz klip!), który ma szansę zawojować listy przebojów.

Początkowo wokalistka była oszczędna w informacje i nie zdradzała żadnych szczegółów utworu. Z zapowiedzi wynikało jedynie, że klip został nakręcony w pustynnej scenerii.

Reklama

W końcu młoda piosenkarka podzieliła się z fanami okładką singla. W komentarzach posypały się komplementy, internauci wiele razy podkreślili również, że nie mogą się doczekać premiery. 

W poniedziałek, 20 kwietnia, na profilu Viki pojawiła się kolejna niespodzianka - udostępniła fragment nowej piosenki zaśpiewanej a capella.

Cztery dni później, w piątek (24 kwietnia) na kanale Viki Gabor pojawił się długo oczekiwany singel. Fani nie szczędzili pochwał. "Jest coś w tej piosence takiego, że po pierwszym wysłuchaniu chce się ją ponownie przesłuchać", "Gdybym nie wiedziała kto to śpiewa pomyślałabym że jakaś zagraniczna gwiazda. Jak zawsze sztos", "Fajna piosenka taka wakacyjna i na wysokim poziomie muszę przyznać" - czytamy w komentarzach.

"Ten utwór jest dla mnie niezwykły. Od momentu, kiedy usłyszałam go po raz pierwszy, wiedziałam że będę chciała żeby każdy go znał! Praca na planie teledysku była niezwykła przygodą, od wylotu do Los Angeles, aż po pokój, w którym kiedyś przebywała Beyonce! Moje marzenia się spełniają, teledysk jest dokładnie taki jak bym chciała i mam nadzieję, że wszystkim się spodoba. Pamiętajcie, zawsze jest dobry czas na spełnianie swoich marzeń!" - mówi Viki o swoim nowym singlu.

Jednym z autorów "Getaway" jest Fridolin Walcher, producent hitu Zary Larsson "Lush Life" oraz singla Chainsmokers "Takeaway". Teledysk do singla powstał w lutym w słonecznym Los Angeles, w Four Aces Movie Ranch - lokalizacji znanej m.in. z teledysku "Telephone" Beyonce i Lady Gagi.  

Teledysk jest niezwykle osobisty, zawiera materiały archiwalne z życia Viki, nigdy wcześniej nie publikowane w mediach. Wideo niesie za sobą bardzo prosty i uniwersalny przekaz: nigdy nie jest za wcześnie czy za późno na realizację swoich marzeń.

Przypomnijmy, że listopadzie 2019 roku Gabor wygrała Eurowizję Junior w Gliwicach z utworem "Superhero". Piosenka opowiadała o konieczności walki ze zmianami klimatycznymi.

Utwór "Ramię w ramię", który nagrany został z Kayah, był natomiast dedykowany kobietom.

"Utwór został stworzony z myślą o wszystkich kobietach, siostrach, dziewczynach, które trzymają się razem i dzięki temu mogą zmieniać świat!" - opowiadała Kayah.

Viki Gabor szerszej publiczności dała się poznać w drugiej edycji "The Voice Kids", gdzie pod opieką Barona Tomsona doszła do finału. W ostatnim odcinku na żywo wykonała swój debiutancki singel "Time" (sprawdź!). Na Eurowizji wystąpiła natomiast dzięki zwycięstwu w programie "Szansa na sukces".

***Zobacz także***

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Viki Gabor | nowa piosenka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy