Reklama

Reklama

Nicole Scherzinger pozuje w błękitnym bikini i kusi fanów

Gwiazda zespołu The Pussycat Dolls skończyła w ubiegłym tygodniu 44 lata! Z tej okazji wybrała się ze swoim partnerem na rajskie wakacje do Grecji. Nowe zdjęcia na Instagramie skradły serca jej odbiorców.

Gwiazda zespołu The Pussycat Dolls skończyła w ubiegłym tygodniu 44 lata! Z tej okazji wybrała się ze swoim partnerem na rajskie wakacje do Grecji. Nowe zdjęcia na Instagramie skradły serca jej odbiorców.
Nicole Scherzinger imponuje formą /Rich Fury /Getty Images

Nicole Scherzinger (sprawdź!) przez wiele lat występowała w grupie The Pussycat Dolls, z którymi podbiła listy przebojów. Do ich hitów należały m.in. "Don't Cha" czy "Buttons". W trakcie próbowała także solowej kariery, a jej najbardziej rozpoznawalnym utworem stał się napisany z pomocą will.i.am'a utwór "Baby Love".

Wokalistka wybrała się na kolejne, już 11. w tym roku wakacje. Tym razem opuściła Szwajcarię, skąd przyleciała prosto do Grecji. Towarzyszył jej chłopak, zawodnik rugby Thom Evans. Utalentowana tancerka przez całe życie dba o swoją formę fizyczną, dlatego jej zdjęcia w bikini są zawsze potwierdzeniem wyjątkowej dbałości o kondycję. Miłośnicy wokalistki rozpływają się w komentarzach nad jej figurą. Trudno uwierzyć, że zaledwie kilka dni temu (29 czerwca) skończyła 44 lata. 

Reklama

W ostatnich miesiącach gwiazda ogłaszała, że ma zamiar powrócić do korzeni. Zagrała m.in. koncert, na którym w eleganckiej sukni śpiewała jazzowe standardy, które "grają jej głęboko w duszy".

The Pussycat Dolls nigdy nie powróci?

Choć Scherzinger planowała znów połączyć siły z dawnym zespołem, to najprawdopodobniej nic już z tego nie wyniknie. "Dziękujemy wszystkim, którzy zakupili bilety, by zobaczyć PCD - jesteśmy dozgonnie wdzięczne za wasze wsparcie oraz okazaną lojalność. Z powodu nieustannie zmieniających się okoliczności związanych z pandemią, musiała zapaść decyzja o odwołaniu trasy koncertowej" - poinformowała Nicole Scherzinger w oświadczeniu zamieszczonym na InstaStories na początku tego roku.

"Zainwestowałam wiele czasu, twórczej energii i własnych finansów w przywrócenie tego projektu do życia i chociaż naturalnie jestem niesamowicie zasmucona tą decyzją, jestem również bardzo dumna z tego, co udało nam się osiągnąć w tak krótkim czasie, który spędziliśmy razem przed COVID. Nie ma słów, którymi byłabym w stanie wyrazić moją miłość, podziw i wdzięczność, jaką czuję wobec dziewczyn z zespołu i fanów, którzy nas wspierali. Bądźcie bezpieczni i zdrowi" - stwierdziła piosenkarka.

Sprawdź tekst piosenki "Don't Cha" w serwisie Tekściory.pl!

"Chcemy przekazać, jak niesamowicie rozczarowane jesteśmy, po tym, jak dowiedziałyśmy się, że na Instagramie pojawiło się ogłoszenie, że powrotne tournée Pussycat Dolls zostało odwołane. Jak dotąd, nie otrzymałyśmy oficjalnego powiadomienia w tej sprawie. Tak czy inaczej, wydaje się, że to już koniec rozdziału, który był czymś niesamowitym i zmienił nasze życie. Rozdziału pełnego cudownych wspomnień, za które zawsze będziemy wdzięczne" - napisały Carmit Bachar Jessica Sutta z The Pussycat Dolls.

Sprawdź tekst piosenki "Stickwitu" w serwisie Tekściory.pl!

Formacja The Pussycat Dolls - pierwotnie grupa taneczna, a w 2003 r. przekształcona w zespół wokalny - wylansowała takie przeboje jak m.in. "Don’t Cha""I Don't Need a Man" i "Stickwitu". Wznowienie działalności zespołu w 2019 r. szło w parze z premierę singla "React"

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama