Reklama

Reklama

Nicky Jam zaskakuje teledyskiem "Sin Novia". Wystąpiła w nim jego była dziewczyna

Idol muzyki latynoskiej, aktor i biznesmen Nicky Jam, zaskakuje nowym singlem "Sin Novia". W teledysku wystąpiła była już dziewczyna wokalisty - Genesis Aleska, modelka i latynoska gwiazda Instagrama.

Idol muzyki latynoskiej, aktor i biznesmen Nicky Jam, zaskakuje nowym singlem "Sin Novia". W teledysku wystąpiła była już dziewczyna wokalisty - Genesis Aleska, modelka i latynoska gwiazda Instagrama.
Genesis Aleska w teledysku "Sin Novia" / Youtube /

"Sin Novia", skomponowany przez Nicky Jama wraz z Juanem Diego Mediną, Jorgem Alberto Erazo, Luisem A. O’Neillem i Andrésem Jaelem Correą, z produkcją Jorge'a Milliano, zapowiada się na nowy muzyczny sukces piosenkarza.

"Jestem zadowolony z rezultatu tej piosenki i teledysku, mam nadzieję, że się z nimi utożsamicie i puścicie je dalej w świat. Dziękuję ludziom, którzy zawsze mnie wspierają i prowadzą na najwyższe poziomy; dziękuję za motywowanie mnie do dalszego tworzenia" - stwierdził.

Mający dominikańskie korzenie artysta niedawno nawiązał współpracę z portorykańskim artystą Jayem Wheelerem przy najnowszym singlu zatytułowanym "Si Te Preguntan". To pierwszy raz, gdy oboje wykonali bachatę (rodzaj muzyki powiązany z Dominikaną), a ich głosy już roztopiły serca publiczności.

Reklama

Genesis Aleska w teledysku Nicky'ego Jama

W teledysku pojawia się Genesis Aleska, pochodząca z Wenezueli modelka i gwiazda Instagrama. Nicky Jam i Aleska umawiali się przez kilka miesięcy. Swój związek ujawnili we wrześniu 2021 roku. W kwietniu 2022 roku Jam potwierdził, że para się rozstała.

Kim jest Nicky Jam?

Nicky Jam (Nick Rivera Caminero) jest jednym z pionierów reggaetonu na świecie. W wieku 11 lat nagrał swój pierwszy album zatytułowany "Diferente a los Demás". Osiągnął szczyt swojej kariery dzięki kilku hitom radiowym takim jak "Yo no Soy tu Marido", "Me voy Pal Party", "Fiel a tu Piel", "La Combi Completa". Po 3 letniej przerwie, w 2013 roku zadebiutował swoim nowym wyglądem i wrócił silniejszy niż kiedykolwiek. Nagrał pięć hitów: "Piensas en Mí", "Curiosidad", "Juegos Prohibidos", "Voy a Beber" i globalny hit "Travesuras".

W lutym 2015 Nicky Jam połączył siły z Enrique Iglesiasem na "El Perdón", jego najbardziej do tej pory uznanym singlu. "El Perdón" osiągnął pierwsze miejsce na liście Billboardu Hot Latin Songs przez 30 tygodni jako drugi najdłuższy singel w historii. W styczniu 2016 Nicky wydał "Hasta el Amanecer", który stał się również największą latynoską piosenką roku.

Ponadto Nicky Jam miał zaszczyt śpiewać oficjalny kawałek Mistrzostw Świata 2018 "Live It Up", który wykonał wraz z Willem Smithem i Erą Istrefi.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL