Reklama

Nicki Minaj zawstydziła Stephena Colberta. Dodała go do utworu "Barbie Dreams"

"Barbie Dreams" to obecnie najczęściej komentowany utwór Nicki Minaj. Raperka opowiedziała w nim o swoich kolegach z branży. O piosence dyskutowała również w programie Stephena Colberta.

Nicki Minaj zaskoczyła Stephena Colberta

10 sierpnia album "Queen" Nicki Minaj trafił do wszystkich serwisów streamingowych. 17 sierpnia rozpocznie się sprzedaż egzemplarzy fizycznych.

Reklama

Płytę promowały utwory "BED", "Chun-Li" i "Rich Sex". Zaraz po premierze albumu oficjalną premierę miał też singel "Barbie Dreams" wyprodukowany przez Mel & Mus oraz Ringo.

W luźnym kawałku raperka nabija się ze swoim znajomych - Drake’a, DJ Khaleda, Young Thuga, Desiingera, 50 Centa, Fetty Wapa, Eminema i Meek Milla - i nie stroni przy tym od seksualnych podtekstów.

Numer wywołał mnóstwo komentarzy, a o kawałku Minaj opowiedziała również w programie "The Late Show with Stephen Colbert".

"Ten utwór wzbudza sporo zainteresowania, bo wywołałaś w nim wielu sławnych facetów, którzy, jak to mówią młodzi ludzie, nie mogą się do ciebie dobrać" - opowiadał Colbert, po czym wymieniał artystów z piosenki. "Zorientowałem się, że nie ma mnie na liście. Jest naprawdę obszerna i zastanawiam się, jakbyś mogła mnie poinformować, gdybym na nią trafił" - dodał prowadzący.

Chwilę później Minaj wymyśliła sprośne wersy z Colbertem w roli głównej, czym zawstydziła prowadzącego. "Nie mam pojęcia, jak ruszyć z tego miejsca" - stwierdził zmieszany.

Po chwili jednak ochłonął i zapytał raperkę, czy któryś z bohaterów tekstu był na nią zły. Minaj stwierdziła, że dwóch raperów miało do niej pretensje, ale wszystko z nimi wyjaśniła.

Oprócz tego Colbert zapytał Minaj o okładkę płyty "Queen", którą musiał ocenzurować na antenie.

"Zainspirowaliśmy się wizerunkiem bogini wojny (Sechmet - przyp. red.), pracowaliśmy nad tym i stworzyliśmy ten anielski obraz mnie" - stwierdziła Nicki.

"Jesteśmy teraz na żywo w CBS i nie jestem pewien, ile tej okładki zostanie pokazane. Nie wiem, ile zostanie zasłonięte, ale uważam, że nic nie powinno być. To jest piękne. Jesteś artystką, a to jest sztuka. Zasłonilibyście Wenus z Milo?" - stwierdził Colbert.

Jako egipska bogini Minaj zaprezentowała się też w teledysku "Ganja Burn".

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Nicki Minaj | Nicki Minaj Queen | Stephen Colbert

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje