Reklama

Reklama

Nicki Minaj syreną. Zobacz teledysk "Bed" z Arianą Grande

Ponad 8,5 miliona wyświetleń w trzy dni zdobył na Youtube klip Nicki Minaj do utworu "Bed".

Nicki Minaj w teledysku "Bed"

"Bed" to trzecia piosenka Nicki Minaj, która promuje płytę "Queen". Wcześniej fani gwiazdy poznali singel "Chun-Li", a także piosenkę "Rich Sex" nagraną wraz z Lil Waynem. Po drodze Minaj wydała również numer "Barbie Thingz", który nie trafił na tracklistę krążka.

Stworzeniem klipu zajął się Hype Williams (m.in. Beyonce, Jennifer Lopez, Christina Aguilera), natomiast gościnnie w numerze zaśpiewała Ariana Grande. Dodajmy, że Minaj pojawi się też na płycie koleżanki -  "Sweetener" - w piosence "The Light Is Coming".

Reklama

W poprzednich latach Grande i Minaj nagrały utwory "Side to Side" (ponad 1,3 miliarda wyświetleń) oraz "Bang Bang" (razem z Jessie J).

Zaraz po premierze Nicki Minaj napisała na Twitterze, że to nie jedyny klip, który powstał do "Bed". "Było zaangażowanych dwóch reżyserów. Dziś zobaczyliście pierwsze wideo. Następne opublikuje prawdopodobnie w nadchodzącym tygodniu. Jeszcze do końca nie wiem" - czytamy.

Album "Queen" trafi do sprzedaży 10 sierpnia 2018 roku. W lutym 2019 roku Nicki Minaj będzie promować płytę na jednym koncercie w Polsce (łódzka Atlas Arena) w ramach światowej trasy koncertowej.

Zobacz teledysk "Bed":

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Nicki Minaj | Ariana Grande

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje