Reklama

Nicki Minaj syreną. Zobacz teledysk "Bed" z Arianą Grande

Ponad 8,5 miliona wyświetleń w trzy dni zdobył na Youtube klip Nicki Minaj do utworu "Bed".

Nicki Minaj w teledysku "Bed"

"Bed" to trzecia piosenka Nicki Minaj, która promuje płytę "Queen". Wcześniej fani gwiazdy poznali singel "Chun-Li", a także piosenkę "Rich Sex" nagraną wraz z Lil Waynem. Po drodze Minaj wydała również numer "Barbie Thingz", który nie trafił na tracklistę krążka.

Reklama

Stworzeniem klipu zajął się Hype Williams (m.in. Beyonce, Jennifer Lopez, Christina Aguilera), natomiast gościnnie w numerze zaśpiewała Ariana Grande. Dodajmy, że Minaj pojawi się też na płycie koleżanki -  "Sweetener" - w piosence "The Light Is Coming".

W poprzednich latach Grande i Minaj nagrały utwory "Side to Side" (ponad 1,3 miliarda wyświetleń) oraz "Bang Bang" (razem z Jessie J).

Zaraz po premierze Nicki Minaj napisała na Twitterze, że to nie jedyny klip, który powstał do "Bed". "Było zaangażowanych dwóch reżyserów. Dziś zobaczyliście pierwsze wideo. Następne opublikuje prawdopodobnie w nadchodzącym tygodniu. Jeszcze do końca nie wiem" - czytamy.

Album "Queen" trafi do sprzedaży 10 sierpnia 2018 roku. W lutym 2019 roku Nicki Minaj będzie promować płytę na jednym koncercie w Polsce (łódzka Atlas Arena) w ramach światowej trasy koncertowej.

Zobacz teledysk "Bed":

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Nicki Minaj | Ariana Grande

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje