Nevermore: Specjalna edycja nowej płyty

emptyLike
Lubię to
Lubię to
like
0
Super
relevant
0
Hahaha
haha
0
Szok
shock
0
Smutny
sad
0
Zły
angry
0
Udostępnij

Już tylko kilka dni pozostało do premiery nowej płyty amerykańskiej grupy Nevermore, zatytułowanej "Enemies Of Reality". W Polsce album ukaże się 28 lipca dzięki Metal Mind Productions. Dostępna będzie również limitowana edycja tego wydawnictwa.

Okładka nowej płyty Nevermore
Okładka nowej płyty Nevermore 

Na specjalnym wydaniu "Enemies Of Reality", zapakowanym w pudełko, zamieszczono także DVD, na którym znajdziemy trzy promocyjne klipy ("What Tomorrow Knows", "Next In Line", "Believe In Nothing"), a także dwa teledyski z koncertu ("Engines Of Hate", "Beyond Within").

Materiał koncertowy zarejestrowano w 2001 roku, podczas występu Nevermore na imprezie z okazji 10. rocznicy istnienia wytwórni Century Media. Odbył się on w klubie "Roxy" w Hollywood. Wcześniej można było go obejrzeć na DVD "Century Media - 10th Anniversary Party".

Album "Enemies Of Reality" będzie promowany także na koncertach w Europie. Nevermore zagra na Starym Kontynencie począwszy od 19 września wraz ze szwedzkim Arch Enemy. O występie w Polsce na razie nic nie wiadomo.

emptyLike
Lubię to
Lubię to
like
0
Super
relevant
0
Hahaha
haha
0
Szok
shock
0
Smutny
sad
0
Zły
angry
0
Udostępnij
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd?
Przejdź na