Reklama

Reklama

Natasza Urbańska: "Instynkt" w remiksie Kamp!. Zobacz teledysk

Natasza Urbańska rozpieszcza swoich fanów i prezentuje nowy remiks jej ostatniej piosenki - "Instynkt". Świeża wersja powstała we współpracy z łódzkim triem Kamp!

Kamp! wziął na warsztat utwór Nataszy Urbańskiej

Już od końca 2020 roku Natasza co jakiś czas prezentuje nowe kompozycje. Tym samym przygotowuje swoich fanów do wydania kolejnej płyty. Pod koniec ubiegłego roku poznaliśmy piosenki "Nieuchronne" (posłuchaj!) i "Ile". Z kolei w marcu tego roku Natasza Urbańska zaprezentowała "Psie łzy" (sprawdź!), zaskakujący duet z Maciejem Maleńczukiem.

Reklama

Na początku lipca ukazał się utwór "Instynkt" (sprawdź!). We wrześniu natomiast zadebiutował remiks stworzony przez Kamp! - electropopowe trio pochodzące z Łodzi. Twórcy muzyki elektronicznej, czerpią inspiracje z lat 80., a ostatnio także z muzyki techno. Przeróbka przenosi "Instynkt" w bardziej taneczne rewiry. 

Natasza Urbańska - kiedy nowa płyta?

W tworzeniu nowej płyty pomaga jej Sampler Orchestra - pod tym szyldem kryją się Paweł Moszyński i Stanisław Koźlik. Na koncie mają współpracę z raperami Sokołem i Hadesem (płyta "Różewicz - Interpretacje" z 2015 r.) oraz Marysią Starostą ("Ślubu nie będzie z 2018 r.).

"Długo trwało zanim znalazłam producentów muzycznych, którzy pomogli mi stworzyć moje własne brzmienie" - mówiła Natasza w rozmowie z PAP Life.

Poprzednia płyta Urbańskiej - "One" - ukazała się w styczniu 2014 r. Wydawnictwo promowały single "Muszę odejść", "Rolowanie", "Escamillo" i "Hipnotyzuj mnie". Nie jest jeszcze znana data premiery nowego albumu. 

Najwięcej kontrowersji wzbudził teledysk do piosenki "Rolowanie" (z pamiętnym lizaniem umywalki). Internauci i krytycy nie zostawili na nim suchej nitki, a epitety "żenada roku" były na porządku dziennym. Sama Natasza tłumaczyła później, że całość była żartem i prowokacją.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Natasza Urbańska | KAMP! | teledyski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje