Reklama

Natasza Urbańska: "Instynkt" w remiksie Kamp!. Zobacz teledysk

Natasza Urbańska rozpieszcza swoich fanów i prezentuje nowy remiks jej ostatniej piosenki - "Instynkt". Świeża wersja powstała we współpracy z łódzkim triem Kamp!

Natasza Urbańska rozpieszcza swoich fanów i prezentuje nowy remiks jej ostatniej piosenki - "Instynkt". Świeża wersja powstała we współpracy z łódzkim triem Kamp!
Kamp! wziął na warsztat utwór Nataszy Urbańskiej /Gałązka /AKPA

Już od końca 2020 roku Natasza co jakiś czas prezentuje nowe kompozycje. Tym samym przygotowuje swoich fanów do wydania kolejnej płyty. Pod koniec ubiegłego roku poznaliśmy piosenki "Nieuchronne" (posłuchaj!) i "Ile". Z kolei w marcu tego roku Natasza Urbańska zaprezentowała "Psie łzy" (sprawdź!), zaskakujący duet z Maciejem Maleńczukiem.

Reklama

Na początku lipca ukazał się utwór "Instynkt" (sprawdź!). We wrześniu natomiast zadebiutował remiks stworzony przez Kamp! - electropopowe trio pochodzące z Łodzi. Twórcy muzyki elektronicznej, czerpią inspiracje z lat 80., a ostatnio także z muzyki techno. Przeróbka przenosi "Instynkt" w bardziej taneczne rewiry. 

Natasza Urbańska - kiedy nowa płyta?

W tworzeniu nowej płyty pomaga jej Sampler Orchestra - pod tym szyldem kryją się Paweł Moszyński i Stanisław Koźlik. Na koncie mają współpracę z raperami Sokołem i Hadesem (płyta "Różewicz - Interpretacje" z 2015 r.) oraz Marysią Starostą ("Ślubu nie będzie z 2018 r.).

"Długo trwało zanim znalazłam producentów muzycznych, którzy pomogli mi stworzyć moje własne brzmienie" - mówiła Natasza w rozmowie z PAP Life.

Poprzednia płyta Urbańskiej - "One" - ukazała się w styczniu 2014 r. Wydawnictwo promowały single "Muszę odejść", "Rolowanie", "Escamillo" i "Hipnotyzuj mnie". Nie jest jeszcze znana data premiery nowego albumu. 

Najwięcej kontrowersji wzbudził teledysk do piosenki "Rolowanie" (z pamiętnym lizaniem umywalki). Internauci i krytycy nie zostawili na nim suchej nitki, a epitety "żenada roku" były na porządku dziennym. Sama Natasza tłumaczyła później, że całość była żartem i prowokacją.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Natasza Urbańska | KAMP! | teledyski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama