Reklama

Natalia Szroeder pokazała się w nowej fryzurze. Fani zachwyceni [INSTAGRAM]

Fani Natalii Szroeder są zachwyceni zmianą, na jaką pokusiła się wokalistka. Do tej pory wokalistka raczej stroniła od metamorfoz w wyglądzie, teraz natomiast pokazała się w nowej fryzurze, fani natomiast nie przestają zachwycać się zmianą.

Natalia Szroeder nagrała do tej pory jeden album studyjny

Natalia Szroeder to wokalistka, która raczej często nie zmienia swojego wizerunku, nie eksperymentuje z nim i nie zwraca na siebie uwagi szokującymi metamorfozami.

Reklama

Ostatnio dała swoim fanom powód do zachwytów, gdyż postanowiła zmienić coś w swoim wyglądzie. Na Instagramie opublikowała zdjęcie w nowej fryzurze.

Dotychczas znana z prostych włosów, teraz zdecydowała się je lekko podkręcić uzyskując efekt fal. Spoglądając na ilość polubień zdjęcia oraz liczbę komentarzy, fani są naprawdę zachwyceni tą zmianą w wyglądzie wokalistki.

"Piękna", "W tych włosach ci ładnie" - czytamy w komentarzach.

Natalia Szroeder to 24-letnia wokalistka, która swoją muzyczną przygodę rozpoczynała jak była dzieckiem. Na początku brała udział w programie "Od przedszkola do Opola". W 2011 roku została laureatką jednego z odcinków "Szansy na sukces" wykonując utwór z repertuaru Maryli Rodowicz "Cicha woda".

Coraz większą popularność zaczęła zdobywać od 2012 roku nagrywając własne single oraz współpracując z Liberem. Na jej solowy album fani musieli trochę poczekać, płyta "NATinterpretacje" ukazała się w 2016 roku.

Szroeder brała też udział w popularnych programach: w 2015 roku w "Twoja twarz brzmi znajomo", wygrała też siódmą edycję programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" (2017 r.).

W czerwcu wokalistka opublikowała trzeci singel - "Nie mów nic" - zapowiadający jej drugi studyjny album, który ma się ukazać końcem 2019 roku.


INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Natalia Szroeder

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje