Reklama

Reklama

Natalia Oreiro 20 lat po serialu "Zbuntowany anioł": Dokument "Nasha Natasha" trafi na Netflixa. Kiedy premiera?

6 sierpnia na platformie Netflix pojawi się dokument "Nasha Natasha", której bohaterką jest znana z głównej roli w telenoweli "Zbuntowany anioł" aktorka i wokalistka Natalia Oreiro.

6 sierpnia na platformie Netflix pojawi się dokument "Nasha Natasha", której bohaterką jest znana z głównej roli w telenoweli "Zbuntowany anioł" aktorka i wokalistka Natalia Oreiro.
Natalia Oreiro podczas Sylwestra Marzeń 2019 w Zakopanem /AKPA

Pochodząca z Urugwaju Natalia Oreiro na całym świecie zdobyła popularność dzięki serialowi "Zbuntowany anioł" (właśnie mija 20 lat od premiery w Polsacie). Występowała także w innych popularnych argentyńskich telenowelach (w Polsce pokazywano m.in. "Kachorra to ja""Jesteś moim życiem") i kilkunastu filmach popularnych głównie w krajach latynoskich.

Równolegle rozwijała swoją karierę muzyczną (posłuchaj!), choć jej dorobek jest skromniejszy - obejmuje trzy studyjne płyty. Debiutancki album "Natalia Oreiro" (1998) z piosenką "Cambio Dolor" okazał się wielkim przebojem w Polsce - ponad 150 tys. sprzedanych egzemplarzy dał mu tytuł Złotej Płyty.

Reklama

Latynoska gwiazda uwielbiana jest w Polsce (wystąpiła choćby na Sylwestrze Marzeń TVP w Zakopanem w 2019 r.), ale i w Rosji, w której regularnie koncertuje.

Fenomen popularności w Rosji jest głównym tematem dokumentu "Nasha Natasha", który premierę miał w 2016 r. Teraz film trafi do serwisu Netflix.

"Ten film nie jest o moim życiu osobistym, ani o karierze. Ten film jest odpowiedzią na pytanie, dlaczego znalazłam tak wielu fanów w tym kraju, pomimo zupełnie różnych kultur i bariery językowej" - mówiła Natalia Oreiro podczas premiery w Rosji.

Dokument nie jest jednak tylko zapisem koncertów i spotkań z fanami. Ze względu na specjalny status w Rosji, wokalistka postanowiła również podzielić się szczegółami ze swojego życia prywatnego.

Jej mężem jest Ricardo Mollo (wokalista i gitarzysta grupy Divididos), a w 2012 r. para doczekała się syna Merlina.

Częste wizyty w Rosji miały stać za propozycją obywatelstwa, którą otrzymała Oreiro. A wszystko zaczęło się od żartu.

"Powiedziałam, że nie mam wątpliwości, że Putin powinien dać mi obywatelstwo. Powiedziałam to jako żart, a nie jako prośbę, aby tak się stało, ale oczywiście bardzo chciałabym uzyskać obywatelstwo rosyjskie" - zaznaczyła piosenkarka nazywana w tamtejszych mediach "ulubienicą Putina".

"Tak dużo podróżuję i mam tyle powiązań z Rosją, że zapytali mnie, czy nie chciałabym tego sformalizować. Powiedziałam, że to dla mnie zaszczyt" - stwierdziła wokalistka, która obecnie mieszka w Argentynie.

Okazuje się, że grająca pokojówkę Milagros Oreiro i partnerujący jej w "Zbuntowanym aniele" Facundo Arana (w roli Ivo) do dziś pozostają w kontakcie.

48-letni obecnie Arana z czasem na telewizyjnym ekranie pojawiał się coraz mniej, bardziej skupiając się m.in. na tworzeniu muzyki i grze na saksofonie w zespole La Caranza. W 2018 r. zadebiutował jako wokalista na solowej płycie "Salir a tocar", promowaną coverem "Stand By Me" Bena E. Kinga.

Serialowy Ivo w 2012 roku poślubił swoją partnerkę, modelkę i prezenterkę Marię Susini, z którą ma trójkę dzieci.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL