Reklama

Reklama

Najmłodszy syn Michaela Jacksona kończy 16 lat

22 lutego 2002 r. na świat przyszedł Prince Michael Jackson. Zobaczcie, jak dziś wygląda najmłodsze dziecko nieżyjącego już króla popu.

Dzieci Michaela Jacksona w 2012 r.: od lewej Prince Michael, Paris i Prince Jackson

Prince Michael Jackson znany był też jako "Blanket". W 2015 roku jego imię zostało zmienione na Bigi Jackson.

Pseudonim Blanket pojawił się za sprawą skandalu w Berlinie, kiedy to Michael Jackson witając swoich fanów, pojawił się na hotelowym balkonie ze swoim synkiem, którego trzymał pod pachą i zasłaniał mu głowę kocem.

Prince Michael miał zaledwie 7 lat, gdy zmarł jego ojciec. Od tego czasu rzadko pojawia się publicznie. Tożsamość matki Bigiego nadal nie jest znana, ale sam Michael Jackson mówił, że urodziła go surogatka.

Reklama

Bigi od 2009 r. jest wychowywany przez babcię, Katherine Jackson. Razem mieszkają w Calabasas w Kalifornii. Obecne nastolatek uczęszcza do elitarnej szkoły Buckley Schoool. Młodzieniec interesuje się głównie wschodnimi sztukami walki.

Tuż przed końcem 2017 r. jego starsza siostra, 19-letnia Paris Jackson opublikowała na Instagramie świąteczne zdjęcie, na którym możemy zobaczyć całą trójkę dzieci króla popu - także 20-letniego Prince'a Jacksona. Na fotografii dodatkowo pojawił się Omer Bhatti, pochodzący z Norwegii 33-letni raper i tancerz, przez niektóre media nazywany "sekretnym dzieckiem Michaela Jacksona".

"Jestem szczęśliwa wiedząc, że zawsze mogę na ciebie liczyć. Bez względu na to, gdzie na świecie jesteśmy, mój dom jest z tobą. Kocham cię tak bardzo, jestem z ciebie dumna" - napisała na Instagramie do młodszego brata Paris Jackson z okazji jego urodzin, publikując filmik z ich dzieciństwa.

INTERIA/RMF
Dowiedz się więcej na temat: Michael Jackson

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje