Reklama

Reklama

Miley Cyrus szokowała u Jimmy’ego Kimmela

26 sierpnia Miley Cyrus pojawiła się w popularnym talk show. Jej występ obfitował w mnóstwo smaczków.

26 sierpnia Miley Cyrus pojawiła się w popularnym talk show. Jej występ obfitował w mnóstwo smaczków.
Miley Cyrus w programie Jimmy'ego Kimmela /

Po pierwsze Cyrus po raz kolejny w swojej karierze wzbudziła kontrowersje swoim strojem. Do programu przyszła bowiem ubrana w taki sposób, że bez problemu można było dostrzec jej piersi (na których namalowano serduszka).

Kimmel, który nie krył swojego zakłopotania, już na początku zapytał gdzie Miley zdobyła taki strój.

Cyrus w dalszej części wywiadu stwierdziła, że woli się negliżować i być dobrą osobą niż ubierać się i być jędzą. Chwilę później pochwaliła się historią o Paulu McCartneyu, który również był zakłopotany ubiorem gwiazdy. Wokalistka miała okazję porozmawiać z nim w trakcie kwietniowej ceremonii włączenie Joan Jett do Rock And Roll Hall of Fame:

Reklama

"Rozmawiałam z nim i nagle spostrzegałam się, że on nie wie jak rozmawiać ze mną. To, że Paul poczuł się mniej komfortowo, sprawiło, że ja poczułam się pewniej".

Cyrus dodała również, że rzucenie tekstu o patrzeniu się na biust jest bardzo dobrym sposobem na przełamaniem lodów.

Zobacz fragment rozmowy Kimmela z Cyrus:

Anegdota nie była jednak jedyną atrakcją związaną z Cyrus. Jimmy Kimmel zaprezentował nagrany wywiad, w trakcie którego przebrana Miley pytała przechodniów o swój wizerunek. Ci szczerze odpowiadali, gdyż nie mieli pojęcia, że rozmawiają właśnie z wokalistką.

Miley Cyrus będzie prowadzącą tegorocznej ceremonii rozdania nagród MTV VMA, która odbędzie się w nocy z 30 na 31 sierpnia.

Zobacz jak Miley Cyrus pyta przechodniów o swój wizerunek:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL