Reklama

Mick Jagger zwiedza Indie

Szykujący się do kolejnych koncertów z The Rolling Stones wokalista Mick Jagger zwiedza Indie, relacjonując podróż w mediach społecznościowych.

Mick Jagger wybrał się w podróż do Indii

Mick Jagger w Indiach zachowuje anonimowość, co pozwala mu podróżować swobodne po ulicach motorowymi rykszami, czyli tzw. zwanymi tuk tukami.

Reklama

Wokalista The Rolling Stones wrzucił na Instagram filmiki z podróży. Ostatni nakręcił telefonem, siedząc właśnie w tuk tuku.

Motorowe riksze to najpopularniejszy sposób przemieszczania się w Indiach. Są wszędzie i są tanie, tak jak wiele innych rzeczy w tym kraju. Każdy może poczuć się jak lider Stonesów, bo przejazd kosztuje od kilku do kilkudziesięciu rupii, czyli kilka lub kilkanaście złotych.

Fani entuzjastycznie zareagowali na podróże Micka, życząc mu dobrej zabawy i zapraszając do Bangkoku, gdzie słonie przechadzają się niemal po ulicach.

74-letni rockman w lipcu 2017 r. wypuścił dwa solowe single "Gotta Get A Grip" i "England Lost" będące jego osobistym komentarzem do politycznych zmian na świecie (m.in. Brexit).

INTERIA.PL/PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Mick Jagger

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje