Reklama

Reklama

Mick Jagger przeszedł operację wymiany zastawki serca. Jak czuje się gwiazdor?

Operacja wymiany zastawki serca u Micka Jaggera zakończyła się pomyślnie. Artysta czuje się dobrze i dochodzi do sił w klinice w Nowym Jorku.

Operacja wymiany zastawki serca u Micka Jaggera zakończyła się pomyślnie. Artysta czuje się dobrze i dochodzi do sił w klinice w Nowym Jorku.
Mick Jagger pomyślnie przeszedł operację wymiany zastawki serca /Dave J Hogan/Dave J Hogan /Getty Images

75-letni wokalista The Rolling Stones trafił niedawno do szpitala z powodu problemów z sercem.

Artysta przeszedł udaną operację wymiany zastawki serca i dochodzi do siebie w klinice w Nowym Jorku.

Lekarze nie pozwolili wokaliście wyruszyć w planowaną trasę koncertową przed operacją. Z tego względu legendarna grupa rockowa The Rolling Stones odłożyła mającą trwać dziewięć tygodni trasę koncertową "No Filter" w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Pierwszy występ miał się odbyć 20 kwietnia. Słynny wokalista ma wrócić na scenę latem.

Reklama

Sam Jagger przeprosił swoich fanów za odwołanie trasy:

"Bardzo przepraszam fanów w Ameryce i Kanadzie, którzy kupili bilety. Nie znoszę zawodzić was w ten sposób. Jestem zrozpaczony, że muszę przełożyć trasę, ale będę ciężko pracował nad tym, by powrócić tak prędko, jak to możliwe. Raz jeszcze wszystkich przepraszam" - napisał.

W 2016 roku artysta został po raz ósmy ojcem. Cieszył się z narodzin syna, będąc jednocześnie pradziadkiem. Posiada potomstwo z pięcioma różnymi kobietami. Jego najstarszy syn ma teraz 48 lat, a najstarsza córka - 47 lat.

Mick Jagger to brytyjski wokalista, kompozytor, autor tekstów i lider oraz współzałożyciel rockowego zespołu The Rolling Stones, który ma na koncie ponad 200 milionów sprzedanych płyt. Jako solista Jagger wydał pięć albumów.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL