Reklama

Reklama

Michał Szpak z nowym utworem i tytułem płyty. Zobacz teledysk do "Warszawianki"

Michał Szpak zaprezentował nowy numer pt. "(mrok) Warszawianka". To kolejny utwór, który zapowiada jego trzeci, długo wyczekiwany album.

Michał Szpak zaprezentował nowy numer pt. "(mrok) Warszawianka". To kolejny utwór, który zapowiada jego trzeci,  długo wyczekiwany album.
Michał Szpak opublikował nowy utwór i zdradził tytuł płyty /Mateusz Grochocki /East News

"Trzy lata temu Michał Szpak zniknął, by w obecności swojego czworonogiego cerbera Hektora, móc tworzyć i szukać swojej tożsamości muzycznej. Była to wyboista, osobliwa i międzygalaktyczna podróż, której właśnie nastał kres" - czytamy w opisie singla.

Po premierach utworów  "Halo Wodospad" i "24na7", teraz wokalista przedstawił singel "(mrok) Warszawianka". "To muzyczny i wizualny autoportret oraz właściwy debiut Artysty, wyczekiwany przez niego samego" - czytamy.

Michał Szpak zapowiada płytę. Kiedy premiera "Nadwiślańskiego Mroku"?

Wokalista opowiada w nim o swoim życiu w Warszawie. Szpak jest współautorem muzyki oraz słów do utworu. Teledysk do piosenki stworzył Michał Pańszczyk.

Reklama

Szpak potwierdził również, że trzeci singel promuje jego nowy, trzeci już album pt. "Nadwiślański Mrok".

Dyskografię Michała Szpaka zamyka płyta "Dreamer" z 2018 roku. Większość słów na tamten album napisała Aldona Dąbrowska, natomiast muzykę skomponował Sławomir Sokołowski. Promowały go m.in. utwory "Don’t Poison Your Heart" i "Rainbow".

 

 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL