Reklama

Michał Szpak u Kuby Wojewódzkiego: Kinga Rusin jest super

Szeroka publiczność poznała Michała Szpaka z występów w programie "X Factor", w którym był podopiecznym Kuby Wojewódzkiego. Po latach spotkali się ponownie w programie tego ostatniego.

Sebastian Fabijański i Michał Szpak u Kuby Wojewódzkiego

"Samiec Alfa wersja soft vs Samiec Alfa wersja hard" - napisał Kuba Wojewódzki na swoim Instagramie, ujawniając, że we wtorkowym (2 października) odcinku jego programu pojawią się Sebastian Fabijański i Michał Szpak.

Reklama

W "X Factor" Szpak ostatecznie zajął drugie miejsce (przegrał tylko z Gienkiem Loską), budząc spore emocje m.in. swoim wizerunkiem. Mentorem młodego wokalisty z Jasła był wtedy właśnie Wojewódzki, który wtedy atakował wszelkie przejawy nietolerancji wobec swojego podopiecznego.

Po zakończeniu programu juror szybko zmienił front i zaczął wyśmiewać kontrowersyjnego wokalistę.

"Michał miał być krajową wersją Prince'a, niestety, na razie zatrzymał się na etapie szambelana" - kpił na łamach "Polityki".

"Nie mogę powiedzieć, że to, co się stało, nie dotknęło mnie. Ludzie, którzy byli moimi mentorami, potrafili tak strasznie zjechać moją EP-kę" - odpowiadał Szpak w "Pytaniu na śniadanie", nawiązując do krytycznego przyjęcia swojego debiutanckiego minialbumu "XI".

Od tego czasu sporo się zmieniło - Szpak zrobił furorę na Eurowizji 2016 (przebój "Color of Your Life"), dwie kolejne płyty "Byle być sobą" (2015) i wydana na początku września "Dreamer" znalazły się na szczycie listy bestsellerów. Album "Byle być sobą" pokrył się platyną za sprzedaż ponad 30 tys. egzemplarzy.

Z kolei nowy materiał promują single "Don't Poison My Heart", "King of the Season" i "Rainbow". Ten ostatni utwór zaśpiewał też u Wojewódzkiego.

Sprawdź tekst i tłumaczenie piosenki "Rainbow" w serwisie Teksciory.pl!

Prowadzący skupiał się głównie na plotkarskich tematach, ale niewiele mu się udało wydobyć ze Szpaka. Przykłady?

Wojewódzki dopytywał o zarobki wokalisty, który miał się już dorobić pierwszego miliona zł. "Moja rodzina zawsze może liczyć na moje wsparcie. To jest mój filar. Rodzina jest najważniejsza w życiu, nieważne co się będzie działo" - odpowiedział Szpak.

Na pytanie, z którą gwiazdą "poszedłby na numerek", wokalista natychmiast przyznał, że "Kinga Rusin jest super". Wcześniej deklarował, że "stał się dorosłym mężczyzną".

Zobacz zwiastun programu Kuby Wojewódzkiego z Michałem Szpakiem:

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Michał Szpak | Kuba Wojewódzki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje