Reklama

Michał Szpak na Eurowizji 2019? Wokalista zabrał głos

Michał Szpak zabrał głos w sprawie swojego potencjalnego udziału w tegorocznym konkursie Eurowizji. Wokalista na razie skupia się na promocji ostatniego albumu.

Michał Szpak nie pojedzie na Eurowizję w tym roku

Przypomnijmy, że Michał Szpak reprezentował Polskę na Eurowizji w 2016 roku i zajął wtedy ósme miejsce (trzecie w głosowaniu publiczności). Tym samym piosenkarz osiągnął najlepszy wynik podczas wydarzenia w ostatnich latach.

Reklama

Sprawdź tekst i tłumaczenie utworu "Color Of Your Life" w serwisie Teksciory.pl!

Dobry występ Michała Szpaka sprawił, że szybko rozpoczęto spekulacje, czy wokalista nie chciałby raz jeszcze reprezentować Polski na Eurowizji.

W tym roku dyskusje wśród fanów się nasiliły, zwłaszcza, że TVP zakomunikowało, że reprezentanta tym razem wybierze specjalna komisja, a nie odbędzie się to w trakcie publicznych preselekcji.

Szpaka o możliwość zgłoszenia piosenki na tegoroczny konkurs zapytał serwis Jastrząb Post. Wokalista przyznał, że w tym roku nie jest zainteresowany podbojem Europy.

"Myślę, że ten rok będzie jednak skupiony na pracy i promocji płyty. Ale niewykluczone, że w przyszłości będzie taka sposobność, że będę mógł po raz kolejny reprezentować nasz kraj w Konkursie Piosenki Eurowizji. Aczkolwiek teraz jestem naprawdę skupiony na tym, co jest za mną, bo jest to niezwykle wymagająca trasa i myślę, że to jest ten punkt na mapie, który jest dla mnie ważny" - stwierdził.

Przypomnijmy, że w 2018 roku Polskę na Eurowizji reprezentowali Gromee i Lukas Meijer z piosenką "Light Me Up" (posłuchaj!).  Duet nie zakwalifikował się do półfinału.

Eurowizja 2019 odbędzie się w tym roku w dniach 14 - 19 maja w Tel Awiwie.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Michał Szpak | eurowizja

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje