Reklama

Michał Szpak i Maja Sablewska we wspólnym projekcie. Kiedy premiera?

Choć Michał Szpak i Maja Sablewska nie od razu pałali do siebie sympatią, jak się okazuje, zdecydowali się na współpracę. Po raz pierwszy spotkali się w telewizji. Co przygotowali teraz?

Choć Michał Szpak i Maja Sablewska nie od razu pałali do siebie sympatią, jak się okazuje, zdecydowali się na współpracę. Po raz pierwszy spotkali się w telewizji. Co przygotowali teraz?
Jaką niespodziankę szykuje Michał Szpak? /AKPA

Michał Szpak jest jedną z najbarwniejszych postaci polskiego środowiska muzycznego. Znany jest ze swoich oryginalnych kreacji, a jego wizerunek jest nie do podrobienia. Popularność zdobył w 2011 roku dzięki występom w pierwszej edycji programu "X Factor", w którym zajął 2. miejsce.

To także w tym programie po raz pierwszy spotkał się z Mają Sablewską. Jurorka początkowo odniosła się do niego sceptycznie, prosząc go, by zdjął z siebie wszystkie "błyskotki". Pierwsze nieporozumienie nie wywołało jednak większego konfliktu, a kobieta szybko została fanką wokalisty. 

Reklama

"Michał jest bardzo odważny. Udowodnił to tak naprawdę przy pierwszym naszym spotkaniu. Ja go bardzo szanuję za to, że ma pokorę. Nieraz już o tym mówiłam. I tę odwagę. To, że facet chodzi w butach na obcasach, maluje paznokcie i robi sobie make up, to nie jest normalne na ulicach Polski, ale na świecie tak. Ja nie znoszę podziałów. Uważam, że wszyscy są równi i zawsze będę o to walczyć" - tak po latach komentowała jego wizerunek. 

Teraz na profilu Sablewskiej pojawiło się ich wspólne zdjęcie. "Niespodzianka 26.04.2021" - głosi tajemniczy opis. "10 lat, tu dopiero historia zatoczyła niezły dystans" - dodał równie enigmatycznie Szpak. 

"Maja przeprowadziła z Michałem wywiad. Będzie można go odsłuchać w podcaście Oświeceni Hedoniści, który gwiazda tworzy razem z innymi twórcami" - miał zdradzić menedżer wokalisty Maciej Durczak w rozmowie z portalem jastrzabpost.pl

Choć w większości komentarzy pojawiły się słowa uznania, niektórzy fani przypomnieli o pierwszym spotkaniu duetu w programie "X Factor". "Wszyscy mamy wielkie nadzieje, że chociaż pani przeprosi" - można przeczytać pod zdjęciem.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Michał Szpak | Maja Sablewska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy