Reklama

Reklama

Mata założył nowy profil na Instagramie jako Skute Bobo. Zapowiedź nowego projektu?

Mata jest obecnie jednym z najpopularniejszych młodych polskich raperów. Duże zdziwienie musiało ogarnąć fanów korzystających z Instagrama. Profil rapera został zawieszony, a w jego miejsce pojawił się inny - pod innym pseudonimem.

Mata założył nowy profil na Instagramie?

Mata szturmem podbił internet w 2020 roku swoim pierwszym przebojem "Patointeligencja"(sprawdź pełny tekst!). Na swoim koncie ma także EP-kę "Fumar Mata" i debiutancki album "100 dni do matury". Płyta ta stała się bestsellerem i najczęściej kupowanym i słuchanym albumem na Spotify w 2020 roku. Oczekiwany drugi album Maty "Młody Matczak" ukazał się 1 października i z miejsca stał się sukcesem. 

Reklama

Fani rapera musieli być zaskoczeni, kiedy zauważyli, że jego profil na Instagramie zniknął. W pierwszej chwili podejrzewano, że Matczak został ofiarą hakerów i stracił dostęp do swojego profilu. Sam Mata zaczął odsyłać użytkowników na profil Skute Bobo, co może zapowiadać nowy album pod tym szyldem lub inne niespodzianki dla fanów.

Na nowym profilu pojawiły się do tej pory 3 zdjęcia, w tym jedno z Popkiem.

Co więcej, w Insta Story znalazł się odnośnik do nowego profilu Skutego Bobo na Spotify.

Znajdziemy na nim tylko 2 piosenki - "Skute Bobo" z albumu "Młody Matczak" oraz "Top 10" z płyty "Murem za Bonusem", na którym Matczak pojawił się gościnnie właśnie pod tym pseudonimem. 

Czy możemy się spodziewać nowych piosenek nagranych jako Skute Bobo? Będziemy o tym informować na bieżąco.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje