Reklama

Reklama

Maria Niklińska szykuje płytę "Marlen": Zobacz teledysk "Something Like Real Love"

Do sieci trafił teledysk "Something Like Real Love" Marii Niklińskiej. To zapowiedź nowej płyty wokalistki, aktorki, autorki tekstów i kompozytorki znanej m.in. z serialu "Na Wspólnej".

Do sieci trafił teledysk "Something Like Real Love" Marii Niklińskiej. To zapowiedź nowej płyty wokalistki, aktorki, autorki tekstów i kompozytorki znanej m.in. z serialu "Na Wspólnej".
Maria Niklińska prezentuje nowy teledysk /Jerzy Dudek/Dzień Dobry TVN /East News

Poprzedni singiel "Pomiędzy nami" sięgał do klimatów indie rocka, a nowa piosenka "Something Like Real Love" łączy pop i r'n'b.

"Często wyobrażamy sobie jak miłość powinna wyglądać. A czasem życie nas porywa i zaskakuje. I to jest jak morze, które nas zabiera ze sobą. Tak właśnie myślę o tej piosence i chociaż pisałam ją w słonecznym Los Angeles, to teraz kojarzy mi się z bardziej z nasza bałtycką, morską bryzą... Uświadomiłam sobie, że może i w moim i naszym życiu warto pielęgnować 'lekkość'" - opowiada Maria Niklińska.

"Teraz pomyślałam nawet o 'Nieznośnej lekkości bytu' Kundery, w której kiedyś się zaczytywałam. Pamiętam, jak bohaterowie szukali tej lekkości na przekór wszystkiemu co ich otaczało, bo właśnie takie jest życie. Ja myślę, ze kiedyś bardziej doceniałam 'ciężar', ale teraz traktuję miłość i związek w kategoriach lekkości, która też może i ma w sobie głębię. I taka jest ta piosenka" - wyjaśnia wokalista, która jest również współautorką utworu.

Reklama

Teledysk został zrealizowany w Studiu Warszawskiej Szkoły Reklamy, a przy klipie współpracowali studenci tej placówki. Za kostiumy odpowiada Wiganna Papina - stylistka, wizażystka i kostiumograf współpracująca z gwiazdami.

Kim jest Maria Niklińska?

Córka dziennikarki Jolanty Fajkowskiej jest aktorką, absolwentką Akademii Teatralnej w Warszawie i Circle in the Square Theatre School. Podczas "przymusowych" wakacji pandemicznych, jak sama mówi, zrobiła sobie przerwę na studia w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Nominowana do Złotej Kaczki za rolę w "Czarnym" Dominika Matwiejczyka, za piosenkę "Na północy" dostała nagrodę na festiwalu Rockstars w Katowicach. W 2012 r. zdobyła Brązowy Samowar na Festiwalu Piosenki Rosyjskiej.

W młodości przez osiem lat prowadziła program "5-10-15". Ma na koncie występy w "Jak oni śpiewają" w Polsacie (2009) i "Tańcu z gwiazdami" (2010).

Debiutancka płyta "Maria" ukazała się w 2015 r. Na ten rok zapowiadany jest drugi album "Marlen".

Sprawdź tekst do utworu "Pomiędzy Nami" w serwisie Tekściory.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL