Reklama

Reklama

Margaret i "Cry In My Gucci". Polska Ariana Grande?

Margaret zaprezentowała swój nowy teledysk do piosenki, pt. "Cry In My Gucci". Fani porównują wokalistkę do Ariany Grande...

Margaret zaprezentowała swój nowy teledysk do piosenki, pt. "Cry In My Gucci". Fani porównują wokalistkę do Ariany Grande...
Margaret w teledysku "Cry In My Gucci" /YouTube /materiał zewnętrzny

Margaret, czyli tak naprawdę Małgorzata Jamroży, od kilku lat znana jest na polskiej scenie muzycznej.

Dwukrotnie była uczestniczką "Szansy na sukces". W 2006 roku zdobyła wyróżnienie za interpretację piosenki "Będę czekać" Steni Kozłowskiej, a w 2009 roku została laureatką odcinka, w którym zaśpiewała "Znam cię na pamięć" Moniki Brodki.

Debiutancki album - "Add the Blondie" - wydała w 2014 roku. Do tej pory stworzyła pięć płyt studyjnych. 

Podczas nagrywania ostatniego albumu Margaret postanowiła odejść od wcześniejszego wizerunku gwiazdy pop. Album z jednej strony był wypadkową jej muzycznych fascynacji: hip-hopem i urban music, z drugiej koniecznością opowiedzenia o ważnych rzeczach, jakie ostatnio działy się w jej życiu oraz tuż obok.

Reklama

Margaret - "Cry In My Gucci". Zobacz teledysk!

W sieci pojawił się nowy utwór wokalistki, pt. "Cry In My Gucci" oraz teledysk do piosenki.

Utwór zbiera raczej pozytywne opinie, ale część fanów Margaret zauważyła podobieństwo piosenki, do twórczości Ariany Grande.

"Arianka", "POV: nie wiesz co zrobić że swoim życiem i decydujesz się być Arianą Grande" - czytamy w komentarzach pod teledyskiem.

Sprawdź tekst piosenki "Cry In My Gucci" w serwisie Tekściory!

Margaret zmieniła kolor włosów. Co za metamorfoza!

Piosenkarka znana jest z interesujących kreacji, ale kolor włosów Margaret raczej był stały. Jej platynowy blond był wręcz znakiem rozpoznawczym artystki.

Jakiś czas zaskoczyła swoich fanów, pokazując na InstaStory relację z wizyty u fryzjera.

Trzeba przyznać, że rudy, czy wręcz pomarańczowy odcień robi wrażenie! Teraz metamorfozę w pełnej okazałości, możemy oglądać w najnowszym klipie.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL