Reklama

Reklama

Magdalena Narożna (Piękni i młodzi) weźmie ślub? "Trzeba się ustabilizować"

Magdalena Narożna, liderka zespołu disco polo Piękni i Młodzi, zdradziła, że w końcu nadszedł czas, by trochę się ustabilizować. Wyznała, że być może w tym roku weźmie ślub ze swoim nowym partnerem.

Magda Narożna jest liderką zespołu Piękni i Młodzi

Przypomnijmy, że pochodząca z Łomży formacja Piękni i Młodzi (posłuchaj!) w szybkim tempie zdobyła status gwiazdy disco polo.

Trio tworzyli Magdalena i Dawid Narożny oraz Daniel Wilczewski. Pod koniec czerwca 2019 r. na facebookowym profilu grupy pojawił się komunikat o rozwodzie liderów, którzy mają córkę Gabrielę. Byli małżonkowie postanowili wtedy kontynuować współpracę na scenie. Szybko okazało się, że oboje znaleźli już nowych partnerów.

Obecnie Dawid Narożny nie jest już członkiem zespołu, a grupa koncertuje w składzie Magdalena Narożna (liderka zespołu, wokalistka), Daniel Wilczewski (wokalista, klawiszowiec) oraz Daniel Biczak (wokalista, gitarzysta, realizator dźwięku).

Reklama

Wokalistka zaręczona jest z Krzysztofem Byniakiem, którego zna jeszcze z lat szkolnych. "Jesteśmy zaręczeni od dwóch lat. Każda kobieta chce być nie tylko narzeczoną, więc może weźmiemy ślub w 2022 roku" - powiedziała w rozmowie z Super Expressem, dodając, że czuje potrzebę zmian. 

"Przyszedł moment, że coś chcę w swoim życiu zmienić, może tak się bardziej ustabilizować, a fryzura to jest początek nowej drogi. Zobaczymy, co się wydarzy w tym roku" - dodała.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy