Reklama

Magda Narożna (Piękni i Młodzi) świętuje sukces w nowej fryzurze. "Walczę o ciebie" z grupą Playboys

Ponad 360 tys. odsłon w dwa dni od premiery ma już teledysk "Walczę o ciebie". Duet grup Piękni i Młodzi oraz Playboys znalazł się na karcie na czasie w serwisie YouTube.

Ponad 360 tys. odsłon w dwa dni od premiery ma już teledysk "Walczę o ciebie". Duet grup Piękni i Młodzi oraz Playboys znalazł się na karcie na czasie w serwisie YouTube.
Magda Narożna stoi na czele grupy Piękni i Młodzi /ForumGwiazd /Agencja FORUM

Magdalena Narożna jest niekwestionowaną gwiazdą disco polo. Piękni i Młodzi szturmem podbili scenę hitami "Kocham się w tobie" (posłuchaj!) i "Ona jest taka cudowna".

Reklama

Początkowo zespół Piękni i Młodzi tworzyli małżonkowie Magdalena i Dawid Narożni oraz Daniel Wilczewski. Ekipa z Łomży w 2014 r. dotarła do finału muzycznego programu Polsatu "Must Be The Music. Tylko muzyka" jako pierwszy discopolowy wykonawca.

Pod koniec czerwca 2019 r. na facebookowym profilu grupy pojawił się komunikat o rozwodzie liderów, którzy mają 13-letnią obecnie córkę Gabrielę. Byli małżonkowie postanowili wtedy kontynuować współpracę na scenie. Szybko okazało się, że oboje znaleźli już nowych partnerów. Kłótnia między byłymi małżonkami doprowadziła do zmiany w składzie zespołu.

Obecnie zamiast Narożnego u boku jego byłej żony i Daniela Wilczewskiego występuje wokalista, gitarzysta i realizator dźwięku, Daniel Biczak. Pierwszym nagraniem w nowym składzie był utwór "Bez siebie". Na początku lutego do szyldu Piękni i Młodzi powrócił Dawid Narożny, który do współpracy zaprosił swoją drugą żonę - Joannę Narożną oraz Elę Kliś.

Magda Narożna (Piękni i Młodzi) w nowej fryzurze świętuje sukces

Na Instagramie Magdę Narożną obserwuje ponad 200 tys. fanów. Na najnowszym zdjęciu możemy zobaczyć koncertową fryzurę wokalistki - włosy upięte w dwa rogi. W takim wydaniu Narożna pojawiła się również w najnowszym teledysku - "Walczę o ciebie" to kolejny duet nagrany z grupą Playboys.

Za realizację klipu odpowiada Stykky Media.

"Cały czas nie zwalniamy tempa. Tworzyliśmy i będziemy tworzyć dla was i dzięki wam" - cieszą się z sukcesu teledysku muzycy Playboys.

Czytaj także:

Magdalena Narożna (Piękni i Młodzi) chwali się sylwetką. "Fiu, fiu, fiu"

Magda Narożna (Piękni i Młodzi) pokazała zdjęcia w skąpym bikini. Fani oszołomieni! "Jak Afrodyta"

Magdalena Narożna (Piękni i Młodzi) odsłoniła biust. "Co to za królewna"

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Magdalena Narożna | Piękni i Młodzi | Playboys | teledyski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama