Reklama

Madonna wyruszy w trasę z największymi hitami. Tak uratuje karierę?

Jak donosi „The Sun”, Madonna planuje trasę koncertową, która będzie celebracją jej największych hitów. "Żyję sceną. To jest moje szczęśliwe miejsce" - zapewnia Królowa Popu.

Jak donosi „The Sun”, Madonna planuje trasę koncertową, która będzie celebracją jej największych hitów. "Żyję sceną. To jest moje szczęśliwe miejsce" - zapewnia Królowa Popu.
Madonna ruszy w trasę /Todd Owyoung/NBC / TikTok /Getty Images

Madonna (posłuchaj!obecna jest na scenie od początku lat osiemdziesiątych i od zawsze wzbudzała kontrowersje.

Przeboje jak "Material Girl", "Vogue" czy "Like A Prayer" (posłuchaj!) zapewniły jej miejsce w pierwszej lidze gwiazd popu. W ostatnich latach wokalistka borykała się z różnymi problemami ze zdrowiem, a po wielu perturbacjach w 2019 roku udało jej się wydać album "Madame X"

Reklama

Na koncie ma ponad 300 mln sprzedanych płyt, co plasuje ją w gronie największych gwiazd estrady. Po czterdziestu latach na scenie nadal nie dość jej sukcesów - wydaje reedycje płyt, a także remixy największych przebojów. Fani mogą śledzić jej poczynania za pośrednictwem TikToka i Instagrama.

Madonna wyruszy w trasę z największymi hitami. "Chce wrócić do korzeni"

"Chcę znowu wyruszyć w trasę. Żyję sceną. To jest moje szczęśliwe miejsce" - powiedziała gwiazda w zeszłym roku w rozmowie z "Variety". 

Wiele wskazuje na to, że artystka zamierza ponownie znaleźć się w swoim szczęśliwym miejscu. Według informacji "The Sun", piosenkarka planuje trasę koncertową, a o swoich scenicznych planach poinformuje w ciągu nadchodzących kilku tygodni. Jak zdradził informator dziennika, występy zaplanowane są na koniec tego roku i po raz pierwszy w karierze Madonna wyruszy w trasę koncertową celebrującą jej największe hity.

Artystka odbyła już serię spotkań z reżyserem, choreografem i producentem realizującym największe muzyczne wydarzenia, Jamiem Kingiem. Podobno nawet zarezerwowała także O2 Arena na kilka koncertów. Na razie jednak trudno przewidzieć, czy planowana trasa będzie miała międzynarodowy charakter.

"Madonna próbuje czegoś zupełnie nowego. Chce wykorzystać utwory takie jak 'Frozen' i 'Material Girl' pojawiające się na TikToku i przedstawić swój dotychczasowy dorobek i katalog muzyczny zupełnie nowej generacji słuchaczy. Wcześniej zawsze koncentrowała się na nowych albumach, które promowała. Ale teraz, kiedy jest po 60. chce wrócić do korzeni" - wyjawiła osoba, na którą powołuje się "The Sun".

Madonna: Fani Królowej Popu mają dość

Nowa trasa i przypomnienie o sobie od strony muzycznej może być dobrym pomysłem. 

Madonna ostatnio cierpi mocno na swoim wizerunku skandalistki. Gwiazda niestety coraz mniej przypomina siebie sprzed lat. Ogromna ilość zabiegów mających poprawić jej urodę, doprowadziła do stanu, w którym coraz trudniej ją poznać. Coraz częściej gwiazda publikuje też w mediach społecznościowych filmiki, które mają pokazywać ją w sposób seksowny, ale według jej fanów są po prostu żenujące. 

"W którym momencie Madona zamieniła się w  Marilyna Mansona?", "To nie jest Madonna, którą znam", "Ta kobieta postradała zmysły", "Jesteś ikoną! Nie musisz tego robić!", "Zaczyna mnie to przerażać" - piszą w komentarzach pod postami na TikToku.

Czy trasa koncertowa zmieni coś w postrzeganiu piosenkarki przez jej fanów? Czas pokaże.

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: Madonna
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama