Reklama

Reklama

Madamme prezentuje "6 Świec". Zobacz teledysk!

"Jak często myślisz ciepło o innych?" To właśnie pytanie zdaje się zadawać swoim najnowszym singlem folkowa grupa Madamme. Zobacz teledysk do piosenki "6 Świec"!

Zespół Madamme zaprezentował nowy teledysk

Folkowa grupa Madamme zaprezentowała swój najnowszy singel, pt. "6 Świec". Do piosenki zrealizowano teledysk.

Utwór, utrzymany w folkowym klimacie, umiejscawia nas w domu, będącym spokojną przystanią pośród niespokojnego świata, miejscem, w którym nachodzą nas ciepłe myśli. Zespół tym razem postawił na dużo bogatszą aranżację, o którą zadbał producent Robert Pawlus.

Zapewniła ją gitara elektryczna, zagrana przez samego Roberta, a także dźwięki, którymi czarują występujący gościnnie muzycy zespołu Żniwa. Utwór, nagrany w Studiu Odbiornik, zmiksowany przez Tomasza Basela i zmasterowany przez PresentDayProduction zapowiada pewną zmianę w brzmieniu zespołu, stanowi łącznik pomiędzy Madamme, które znaliście a jego nową odsłoną.

Reklama

Madamme - "6 Świec". Zobacz teledysk!

Grupa powstała w 2016 roku, aby tworzyć muzykę, której punktem wyjścia są gatunki folk i folk rock. W ich muzyce słychać inspiracje zespołami takimi jak Mumford & Sons, The Lumineers, czy Of Monsters And Men.

W poprzednich latach zespół zagrał w ponad 80 miejscach w całej Polsce i na Ukrainie, a także wydał czteroutworową EPkę, minialbum, “Tadamm".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje